Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van vajon összefüggés aközött,...

Van vajon összefüggés aközött, hogy milyen erősségű a menstruációm és milyen erősen fogok vérezni szülés után?

Figyelt kérdés
Mindig gyengén véreztem és 2-3 nap alatt lezajlott, amíg menstruáltam. Most próbálok készülni a szülésre, de nem tudom, mire számítsak, mennyire erős vérzésre. Vettem már eldobható bugyipelenkát és vastag szülés utáni betétet, illetve van itthon szárnyas betét is. Csak ezekhez akkora bugyi is kell, amiből nem lógnak ki, nekem meg inkább keskenyebbek vannak, amiben tisztasági betétet is használok.
2022. dec. 8. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze egymáshoz a kettőnek.
2022. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük egymáshoz. Az egyik egy élettani folyamat, leválás/tisztulás, a másik pedig gyakorlatilag egy tátongó belső seb gyógyulási folyamata. Nem tudsz ebből semmire következtetni.
2022. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

2 vagyok, ez lemaradt:

Érdemes eldobható bugyival használni a nagy betétet, nekem az jött be, tök jól a helyén tartotta. A müller saját márkása nem is drága és nagyon jó anyaga van én ki is mostam őket egyszer-kétszer. Kb. 1,5 hétig kellett ilyen nagy betétet használnom, utána sima szárnyas elég volt normál bugyival.

2022. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Szülés utáni véresre felejtsd el a keskeny bugyikat. Oda bizony a kőkemény "mamabugyi" kell, ami rajtad tarjta a hatalmas betétet. Lehet kapni kimondottan szülés utáni betétet és most nagy divat lett a felnőtt pelenka. Az első pár napra van létjogosultsága, kényelmes, nem ereszt, nem csúszik el, nem kell mosni.
2022. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs köze. Nekem mindig is nagyon gyenge mensim volt, szinte görcs se volt. De szülés után annyit véreztem hogy vérátömlesztést is kellett kapnom, a laborom borzasztó volt.
2022. dec. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!
2022. dec. 9. 06:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs


Sőt

A szülés utáni menstruáció, ciklus sem biztos, hogy olyan lesz mknt korábban

2022. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is készültem bugyipelenkával mert sokan dicsérik, vastag betéttel és eldobható bugyival. A mama bugyit azóta se értem, normál szabású bugyikat vittem. Sajnos császár lett a vége és végül nem is volt nagy mennyiség a vérzés talán 2 nap volt erősebb menstruáció jellegű, utána teljesen kezelhető volt. De olvastam hogy császár után átmossák a méhet és emiatt kisebb a vérzés is.
2022. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor próbálok majd mindenre készülni, köszönöm a választ nektek is!
2022. dec. 9. 10:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Saját magam nevében tudok írni: nekem kb 1-2 napig erős, de kb. észre sem veszem, fájdalmaim sem szoktak lenni. Szülés után 2db éjszakai betétet használtam el és még azok sem teltek meg teljesen.
2022. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!