Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a "husband stitch" - ről? Mennyire fájt nektek a gátvarrás szülés után (ha volt rá szükség)?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a gátvarrás miatt sok ideig fájdalmas lehet az együttlét, bár nem tudom, mert azt mondják tornával gyorsan gyógyul.

A szülést hogyan éltétek meg?


2023. jan. 8. 17:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2023. jan. 8. 17:18
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szülés jobban fájt, örültem hogy túlvagyok rajta. Na meg persze az örömtől nem láttam. Nekem két spontán szülésem volt, egy időben éreztem hogy fájt a gátam, főleg hormonváltozás( de ez már szülés után pár évvel). Most már semmit nem érzek, de már nagyok a gyerekeim
2023. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Magát a vágást meg sem éreztem. A varrásra elérzéstelenítettek. Fel sem merült, hogy máshogy varrjanak. Ki is akadtam volna.


Másnap már törökülésben ültem, a 6 hetet alig tudtuk kivárni. Semmivel nem éreztük egyik részről sem másabbnak ottlenn, mint gyerek elött.

2023. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Mostanában divat ez a jujj gátmetszés.

Pedig meglepő, hogy egyáltalán nem fájt közben, sem utána.

2023. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"Mostanában divat ez a jujj gátmetszés."


Mondjuk a szükséges gátmetszés meg a "férjöltés" kicsit nem összehasonlítható. Téged biztos nem varrtak szűkebbre.

2023. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem fajt az együttlét eleje majdnem egy évig, utana egyik napról a másikra elmúlt. Nekem mondjuk brutál erős gátam van, nehezen gyógyult. A hormonokbak is van hozzá köze. Normális orvos nem varr szorosabbra.
2023. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem éreztem a varrást, kaptam érzéstelenítést és megvárta az orvosom, hogy hasson, szerinte sokszor az a gond, hogy nem megfelelően adják az érzéstelenítőt és nem várják meg, hogy hasson. Férjöltés szóba sem került, az orvosom célja minden esetben a minél jobb életminőség és szerinte ebbe a beletartozik a normális szexuális élet, ami mindkét félnek jó.
2023. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Senkit nem ismerek, akinek ilyet csináltak, ez is ilyen női magazinos f.szság.
2023. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Az első szülésnél vágtak. Egyáltalán nem fájt. A varrás se fájt. Utána viszont nagyon begyulladt, feszült benne a varrat. Ülni sem tudtam. Aztán a hazamenetel napján kivette a doki. Onnantól nem fájt, nem volt vele semmi probléma. A szex sem lett más.

A második babánál kicsit repedt az előző metszés helye. Ott a varrás fájt, szerintem nem igazán érzéstelenítette el a doki. Felszívódó varratot kaptam, nem kellett varratszedésre menni. Itt sem fájt egyáltalán utána.

2023. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Urban legend, csak szólok.

Amúgy nekem nem vágtak, nem is varrtak, mégis fájt a szex hónapokig. Szűkebb is lettem sokkal, és a hormonok miatt olyan voltam mint a Szahara. Na nem homokos, csak száraz.

2023. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!