Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő mulva...

Szülés után mennyi idő mulva áll helyre a mensi? Én 9 honapja szültem és hol kevés hol nagyon sok van és hol rövidebb hol hosszabb ideig tart, és inkább barna nem piros.

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ez mindenkinel valtozo, fugg attol is, hogy szoptatsz-e vagy sem
2010. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után több, mint egy évvel állt helyre, és az is sárgatest hormon és fogamzásgátló segitségével. Javaslom, beszélj a nőgyógyászoddal, az a biztos.
2010. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

10 hónapja szültem, hasonló bajom van nekem is. Elmentem a nőgyógyászhoz, aki jó pénzért közölte, hogy a szoptatás TELJES abbahagyásától számítva 1 év még normális :-(

2010. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 11 hónappal a szülés után menstruáltam először. 18 hónapja szoptatok, de pontosan jön, és rendes mennyiség. Igaz, egy hónap kimaradt, de nem estem kétségbe.

Szerintem rendben van. Figyeld magad, de ne problémázz rajta. :)

2010. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első szülés után 8 hónapra jött meg, rögtön beállt, 28 naponta óramű pontossággal, ráadásul, míg korábban 7-8 napig tartott, akkor csak 3-ig.


Most a második szülés után 10 hónappal megjött, ez is 3 napig tartott, de első nap nagyon sok volt, meg is ijedtem. Aztán a következő egyszerűen kimaradt. 11 hónapod múlt akisfiam, ezt az egy menzeszt leszámítva nem volt több azóta. Remélem, minden rendben azért! :-(

Még szoptatok.

2010. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én már 1 honapja nem szoptatok és most jött meg ugy igazán és egyszerüen nem akar abbamaradni ez már a 8. nap:( meddig várjak?és ha elmegyek dokihoz mit tud csinálni?
2010. okt. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!