Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Burokrepesztés nélkül elviselh...

Burokrepesztés nélkül elviselhetőbbek a fájások táguláskor?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy megtagadom ha megakarják repeszteni.

2023. febr. 4. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oxitocintól fájt, nem a burokrepesztéstől
2023. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem a b. repesztés után jöttek a brutális fájások, addig elviselhetőbbek volt.

Oxit én nem kaptam.

2023. febr. 4. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A burok megrepedése/repesztése a szülés része. Valakinél ez gyorsitja a folyamatot, ugyanoda fogsz eljutni, csak később. A szülés fáj, ennek semmi köze a repesztéshez, egyébként is fájna.
2023. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

3asnak van igaza, hiába tagadod meg, előbb utóbb magától fog megrepedni.

Az a jó ha brutális fájások vannak, az elviselhetőekkel nem lehet megszülni egy gyereket.

2023. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

#4 ,,elviselhetőekkel nem lehet megszülni egy gyereket,,

Tehát akkor az a normális ha elviselhetetlen, tehát halálos?

2023. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felül repedt meg a burok, és csak szivárgott a víz. A doki megrepesztette alul, elfolyt a víz. És nem voltak fájásaim utána. Vártak egy darabig, aztán kaptam oxit, hogy legyenek fájások.

A második szülésnél a vajúdás közben elfolyt a víz, azonnal tolófájások, 15 perccel később kint volt a baba.

2023. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nem repesztettek, ahogy felfeküdtem a vizsgáló asztalra úgy folyt el a magzatvíz. Onnan pokoli fájásaim lettek. Egyből 2percesek, nagyon intenzíven. Leírni nem tudom milyen rossz volt.


2al burkot repesztettek, utána szépen fokozatosan, eleinte 7-8 perces simán bírható fájásaim voltak. Szép lassan rövidültek, erősödtek. Csak a vége, az utolsó 1 óra (a 7ből) volt brutál.

2023. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy volt, hogy vajúdás közben folyt el, és egyből a tolófájások jöttek.
2023. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ össze a kettő
2023. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!