Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a fájdalom...

Milyen érzés a fájdalom császár után? Hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat, hogy "csak húzódik" a seb.

Vagy fájó, nyilalló, lüktető?

Mire lehet számítani?



2023. febr. 13. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Első felálláskor iszonyúan húzódik a seb. Nekem égő érzés is társult hozzá 2 napig.

Mindig féltem, hogy szétszakad, mert olyan érzés volt.

Számítani sajnos semmire nem lehet, első császárom után sokkal nehezebb volt, mint a második után.

Pedig fel voltam készülve a legrosszabbra, hogy jobban megviselt majd.

Valaki gyorsabban és valaki lassabban regenerálódik. Egy biztos, fog fájni. Lehet 1 óráig de lehet még 3 hétig is, nem lehet megmondani előre.

2023. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Mint bármely más hasi műtét.
2023. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem volt még semmilyen műtétem.
2023. febr. 13. 11:51
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Mintha minden pillanatban kinyílna a varrat és kiesnének a beleid.
2023. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
nekem az első felkeléskor fájt, de akkor se a seb, hanem a belső szerveim, ahogy "helyük lett" és kb "leestek", nem tudom másképp mondani, addig ugye feküdtem, nem hatott a gravitáció - vagyis nem abba az irányba. Akkor hányingerem is lett. Utána kb mint egy erősebb izomláz, az is annál hamarabb múlik, minél többet mozogsz, szóval nem szabad elhagyni magad.
2023. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem inkább olyan érzés volt minden felkelésnél, mintha egy kést vágtak volna a hasamba.
2023. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint az 5-ös és 6-os nekem is. A seb miatt, mintha folyamatosan kést szurkáltak volna belém a seb helyén, és az első felállásnál szó szerint éreztem, ahogy a belső szerveim leestek. Egyébként brutál gyorsan felépültem, 1 hét után semmilyen fájdalmam nem volt.
2023. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első utáni fájdalmat úgy tudom leírni, hogy könyörögtem a fájdalomcsillapítóért, de mondták hogy még nem telt le az előző ideje, várnom kell 2 órát ( 3 óránként adtak). Ha valaki hozzáért az ágyamhoz ordítani tudtam volna q fájdalomtól. Az első felállás kegyetlen volt.

Mindenre fel voltam készülve a második császár után és csodák csodájára egyáltalán nem fájt. De szó szerint. Adni akarták a fájdalomcsillapítót, de mondtam hogy nem kérek, semmim nem fáj. Felállaskor sem volt fájdalom, egy kicsit húzódott és ennyi. Szóval egy embernél is teljesen más, ezért ez nem segítség neked, ha mi leírjuk.

2023. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm. Érdekelt ki hogyan élte meg, milyen érzéssel.
2023. febr. 13. 12:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utófájások, a hasnyomkodások, az első és a második felállás, mind olyan volt nekem is mint a késszúrás. Utána szerencsére rengeteget javult.
2023. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!