Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordulhat olyan, hogy...

Előfordulhat olyan, hogy szülés után még jobb a élete egy nőnek?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi idő volt, amíg fájt/visszarázódtatok a normál kerékvágásba?

Sajnos sok anyuka írta itt, hogy mióta megszületett a baba, semmi vágya nincs, meg akinek másfél év után is fáj.

Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?


2023. febr. 25. 17:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam, hogy szexuális *
2023. febr. 25. 17:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2,5-3 év
2023. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Fájt a velső varrat, amíg szoptattam, de amint azt elhagytuk, elmúlt és sokkal érzékenyebb lettem belül. Nagyon élvezem.
2023. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem császáraim voltak, egyik után sem tapasztaltam semmi negatívat. A vágyam sem csökkent. Az egyetlen, ami nehézséget okozott, az a csökkent szabadidő.
2023. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Idő kellett, amíg visszarázódtam, a szoptatás alatt nem igazán kívántam a szexet, de utána jobb lett, mint korábban volt.
2023. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak az időbeosztás miatt lett kevesebb a szex. Gyerek előtt általában reggel voltunk együtt. De gyerek mellett nehéz kiszámítani, mikor kel fel. Meg mondjuk egy átvirrasztott éjszaka után nem biztos, hogy fel tud kelni az ember korábban. :D

De igyekszünk átszokni az esti együttlétre.

De szülés után ugyanúgy kívántam, mint előtte.

2023. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem érzek semmilyen negatív irányú változást, de belekezdeni nehéz és a kislányunk sem könnyíti meg. Nagyon későn alszik el, reggel a fenének sincs kedve így korán kelni. Mire én lefekszem a férjem kel, mire felkelünk a gyerekkel, már nincs itthon, a délutáni alvásból felkel a babánk mire hazaér, szóval macera alkalmat keríteni rá sajnos. Ezért nem nevezném jobbnak. Szoptatás alatt a libidóm is nulla volt, de sokaknál olvasom, hogy utána szinte jobb minden.
2023. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 2 hónap után ugyanolyan volt, mint előtte. Csak azért nem jobb, mert előtte is nagyon jó volt. A férjem itthonról dolgozik, úgyhogy el tudjuk kapni egymást napközben is, amikor a gyerek alszik, amire baba előtt munka és utazás mellett abszolút nem volt idő. Úgyhogy ilyen szempontból jobb. Nekem a szoptatás nem rontott rajta.
2023. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kellett 2,5 év, de hobb mint előtte.


Előtte volt hogy véreztem, valami nem stimmelt de semmit se találtak kenetvétel után. Ez a probléma megszűnt.


A gyerek miatt mondjuk elég sokat pihentettük a dolgot, a férjem is kivolt sokszor nem csak én, de mostanság megint egész jó minden és a kis problémám is megszűnt.

2023. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor van, akkor jobb, mint volt, én is érzékenyebb lettem :) Az első szülésem után volt életemben az első alkalom, hogy magamnak ujjal is jó érzés volt, előtte csak segédeszközzel vagy valódi férfival tudtam csak élvezni az ilyesmit. A második szülés után maga az érzet nem változott az elsőhöz képest, viszont időből így már tényleg sokkal kevesebb jut, mint gyerekek előtt. 3 hónapos a kisebbik gyerek, a napokban örültünk a férjemmel, hogy sikerült kivégezni egy doboz óvszert végre (és nem egy nagy 12 darabosat..). Tiszta szánalom, de egyszerűen szinte lehetetlen időt találni rá, a két gyerek napközbeni alvása szinte sosem fedi egymást, este meg mire a nagy elalszik, addigra én is zombi vagyok és csak beájulok az ágyba, reggel meg a kicsi kel még az első napsugarak előtt hajnalban, szóval szívás. De legalább amikor van, akkor az elsőosztályú, pedig gyerekek előtt is szuper volt.
2023. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!