Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor megy vissza a has...

Mikor megy vissza a has szülés után?Csaszarmetszesem volt 4 hónapja,a súlyom hamar visszament,viszont pocak az még bőven van.

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 05:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire 1 éves lesz. De legkésőbb 2, amikor már szaladgál, és te is vele együtt. Türelem.
2023. márc. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak több helyen olvasom,hogy 6 hét
2023. márc. 4. 05:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom genetika kérdése.

Kolléganőmnek 4 hónappal utánam volt császár, ugyanúgy normál (de inkább vékony) testalkatú, min én, mégis van még mindig pocakja.

Nekem délben volt császár, az esti fürdésnél az ápolónő, aki segített, le volt döbbenve, hogy hol a hasam, mert már csak egy kis pukli volt alul. Mire kiengedtek minket, már semmi nem volt.

Számomra is döbbenetes volt, mert mindenki azt mondta nekem, hogy még jóideig úgy fog tűnni, mintha pár hónapos terhes lennék...

Nincs esetleg szétnyílva a hasizmod? Akkor szokott látványosabb pocak maradni, annak ellenére, hogy a súly már lement.

2023. márc. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemrég csináltak hasi ultrahangot,azt mondta az orvos,hogy nincs.
2023. márc. 4. 05:41
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

A baratnomnek normal szles utan is latszik a hasa pedig 12 eves a gyerek.

Neki csak a plasztika segithet

2023. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt h vekony testalkat!
2023. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6 hónapja a császárom, nekem is mondta aznap a nővér hogy milyen kicsi már a pocakom, de nem tűnt el egyből... Hamar lement kicsire, de az még mindig megvan. Ruhában állva nem látszik, de van. Pl.: szorosabb derekú nadrág ketté tudja "vágni" és kiemelni a problémás területet, vagy ha görnyedve ülök akkor is van egy határozott dudor a köldököm alatt.

Talán, ha elkezdek valamit mozogni akkor lejjebb megy. De amúgy 1 évet szoktak mondani.

2023. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos mindig is "pocakos" voltam, pedig nem sokkal voltam több, mint 50 kg. 2 császárom volt nem túl nagy különbséggel. A második kicsit több, mint 2 éve. Sajnos nekem még mindig megvan. Puha, löttyedt. Olyan vagyok, mint egy 5 hónapos terhes. Ismerek viszont olyant, akinek 2 gyerek után még a kockák is látszanak a hasán.
2023. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én egy évvel vagyok szülés (császár) után, már lefogytam 20 kg-t, de a hasam még megmaradt. Teljesen meg lennék elégedve magammal, csak a hasam zavar. Néha olyan, mintha terhes lennék. Remélem valamikor visszamegy. Pedig régóta edzek és futok. A kajára is figyelek. Szóval a kaja és a sport miatt ment le az a húszas. De a hasam miért marad???
2023. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De szomorú ez,mert rajtam sincs sûlyfelesleg egyébként egyáltalán, ez a has pedig,mint egy 4-5 hónapos várandós...Olyan nagyon puha,lágy a bőr a pocin,de szerencsére haskoteny nincs.
2023. márc. 4. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!