Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megéri a szülési fájdalom? Ti...

Megéri a szülési fájdalom? Ti hogy éreztetek közben? Nálatok előjött az a gondolat, hogy bele fogtok halni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az egyetlen fájdalom, aminek értelme van, a többinek nincs.

Ti jobbra vagy rosszabbra számítottatok? Ki lehet bírni?


2023. márc. 4. 19:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda kérdés az, hogy megéri-e?

Igen, pont azt gondoltam, hogy belehalok, aztán nem haltam. Rosszra számítottam és rossz is lett. De nem tart sokáig, és az eredmény az ember saját gyereke.

2023. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Én elképzelni se tudtam előtte. Úgy éreztem, hogy csak úgy tud rajtam segíteni a férjem, ha megöl. Pedig nagyon tudatosan készültem a szülésre.
2023. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Én elképzeltem, milyen fájdalmas lesz. Aztán tévedtem 🤣

Ez annál is rosszabb volt. Könyörögtem az életemért.

Nyilvá ki lehet bírni, nem sok anya halt bele eddig csak a fájdalomba.

2023. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

Hát aki erre válaszol az kibírta, szóval...

Annyira rossz volt, hogy akkor úgy voltam vele hogy nem kell gyerek, csak otthon akartam lenni

2023. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondtam a férjemnek, hogy ezt inkább hagyjuk, vigyen haza. Csendben vajúdtam de kivoltam, mint a sz*r. Elképzelhetetlen volt az a fájdalom. Amikor végül betoltak a császárra és megkaptam az injekciót csak arra gondoltam, hogy végre az volt az utolsó fájás, amit éreztem. Mondjuk az én gyerekem nem tudott volna megszületni természetes úton, mint később kiderült.
2023. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Több ezer gyerek születik minden nap, ha az emberek belehalnának nem vállalnának gyereket
2023. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Bennem nem merült föl, hogy meghalok, vagy ilyesmi :-) Azzal voltam lefoglalva, hogy még kicsit később szerettem volna, hogy szülessen (35 hét éppen megvolt csak). Megszületett természetes úton.
2023. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

Ki lehet bírni, láthatod itt vagyunk egy páran, akik már szültünk.

Én személy szerint arra gondoltam amikor vajúdtam, hogy ezt éljem túl, több gyereket nem vállalok.

Most újra kismama vagyok és megmondom őszintén, nem szeretnék mégegyszer fájdalomcsillapítás nélkül szülni. Még nem tudom, hol szülök, mert itt a környéken egyik kórházban sincs lehetőség epidurális fájdalomcsillapításra. Itt tart a magyar egészségügy.

2023. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%
Na én pont az ilyen válaszok miatt voltam mindig is császár párti.
2023. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem gondoltam, hogy meg fogok halni, valahogy hiába fájt rohadtul, tudtam, hogy ez természetes.

Minden női rokonom azt szajkózza tini korom óta, hogy na, majd ott megtalálom az Isteneimet, ha szülni fogok. Meg akkor jövök rá mi az a fájdalom. De ők is túlélték. És lám, én is. Amúgy nekem a szülés nem fájt annyira, inkább a vajúdás vége.

27/N

2023. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!