Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Egri kórházban epidurális...

Az Egri kórházban epidurális fájdalomcsillapításra van lehetőség?

Figyelt kérdés
Korábban Egerben szültem, akkor még nem volt ilyen lehetőség. Azóta van e?

2023. márc. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Milyen világot élünk hogy a XXI. században egy kórházban!!! nincs epidurális fájdalomcsillapítás. Borzalom!!
2023. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg igen, gyakorlatilag viszont a szerencsén múlik a legtöbb kórházban. Nekem hiába mondta előre az orvosom, hogy lesz erre lehetőségem, élesben úgy zajlott, hogy "most még túl korai", "most nincs szabad anesztes", "most már túl késő".

Egyetértek az elsővel, Európa közepe, 21. század...

Persze erre mindig ráugrik pár frusztrált vérmami, hogy bizony ő mind a hatot fájdalomcsillapítás nélkül szülte, úgy az igazi, stb... de ez nem változtat a tényen, hogy szánalmas az ellátás és végtelen sok nő szenved fölöslegesen.

2023. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerencsén múlik h épp van.e anesztes... Egy egri anyuka...
2023. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rettenet. Na, ebben kéne igazán "másállapot" és nem azon vitatkozni, hogy túl hamar vitték el a babát lemosdatni és megvizsgálni.
2023. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor én szültem 2007-ben, a mellettem lévő anyuka azt kért, bár állítólag eü hozzátartozó volt.
2023. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, Egerben biztosan nincs. A természetesség hívei...
2023. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!