Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már josló fájás lehet?

Ez már josló fájás lehet?

Figyelt kérdés

Negyedik napja tart,hogy nagyon sokszor bekeményedik az egész hasam,ilyenkor szó szerint olyan az egész mint a beton. Mozgásra sem múlik el és elég fájdalmas.

Társul hozzá még hogy szúr az alhasamba is,illetve a hüvelyemben is van ilyen kés szúrás szerű érzés. Egész éjjel izomlaz szerű fájdalom volt a hasamba, tusolás után enyhült. Bővebb vizes folyásom is lett,sokszor olyan mintha be pesilnék,de nem vizelet hanem átlátszó, vizes folyás. Baba sem annyira aktív,inkább csak kifeszíti magát. 37+3 hetes vagyok.

Dokim hétfőn fogad. Kicsit hosszú lett,köszönöm ha elolvastad.



2023. márc. 11. 11:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
En ,az biztos bemennek a legkozelebbi korhazba ,hogy nezzenek meg. Lehet akar maguatvizszivargas is,de lehet szimplan joslofajas is. En nem kockaztatnek. Hasonlo tunetekkel mentem be 26. Het korul,bent tartottak 10napig…. Nem akarlak megijeszteni,de jobb lenne,ha latna orvos . Hetfo messze van ,ha ne adj isten barmi gond van. Jobb tudni.
2023. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Legközelebbi ügyelet sajnos 40 kmre van ahol szülni is fogok és jelenleg nincs ki be vigyen. De ha nem múlik a nap végére akkor hívok taxit és mindenképp be megyek. Eléggé aggódom.
2023. márc. 11. 11:53
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Nincs egy gyógyszertár vagy drogéria a közelben? Vannak magzatvizet jelző tesztek, betétek. Front van, simán lehet, hogy ez beindított nálad valamit.
2023. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A nagy lepontozok!! Nem tudom mi olyan volt a valaszomba,amit ennyire x-elni kellett!! 😊 Fizetnek erte,en mar ezt gondolom…
2023. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kerdezo?
2023. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Sikerült egyet pihentem,mostmar jobb úgyhogy biztos joslo.
2023. márc. 11. 15:54
 7/22 anonim ***** válasza:
Amikor igazi lesz azt erezni fogod! :D Pihengess amennyit tudsz! 🤗
2023. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi,hogy ha modod van ra,azt a magzatvizjelzo betetet, vagy tesztcsikocskat (azt hiszem ilyennel neztek) beszerezhetsz :) Amikor nagOn vizesszeru valami folyt ,en bementem a korhazba ,ott nezett a doki olyan tesztcsikkal.
2023. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen holnap veszek is,nagyon köszönöm. Szerintem ez a széles idő bekavart
2023. márc. 11. 20:03
 10/22 anonim ***** válasza:

Nagy szélben az én babám is lapított mindig. Lassan 2 éves de mai napig nem bírja.🙂

Könnyű szülést!

2023. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!