Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 napja volt császármetszésem,...

5 napja volt császármetszésem, és még mindig nem bírok fel állni csak nagyon nehezen. Nagyon Fáj is a járás.. Normális ez? Mennyi idő után lesz jobb? Nem tudok sokat mozogni mert a lábaim elefánt méretűre dagadtak.

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál nagyon sokat az segít és ne felejts el pisilni. Nekem akkorák lettek a lábaim, hogy csak a férjem papucsába tudtuk félig beletuszkolni a lábam míg lementem a kocsihoz… utána meg folyton attól féltem ki ne menjen a bokám annyira instabilnak éreztem magam. Egy hónap elteltével kategóriákkal jobb volt, a lábam is lement és a fájdalom is elmúlt vagyis hát nem azt mondom hogy néha nem fájt sose de sokkal jobb volt. Az első egy hétbe nekem a férjem segített felállni mert sehol nem volt olyan amibe kapaszkodni tudtam volna. Ez ilyen sajnos, elfog múlni.
2023. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Labdagadassal pedig fekudni kene. Nekem attol ment le. A korhazban csak ultem, mert ha eldoltrm, nem birtam felulni a sebfajdalomtol. Itthon nekem 1 nap alatt lement. Nekem nem volt kulonosebb fajdalmam a 4.naptol mar. De mindenki maskepp viseli.
2023. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon vizes lett a lábam császár után és ez elvileg normális.Sok folyadékot kell inni,mozogni illetve ha polcolod a lábad, akkor szív fölé polcold mert úgy fogja tudni kihajtani a felesleges vizet a szervezeted.

Nekem a vizesedés kb 2 hét alatt elmúlt.A császár utáni első hónapban a tüsszögés és köhögés volt ami nagyon kellemetlen volt. Keress videót, hogy hogyan tudsz a ,,legkényelmesebben" felállni, mert sokat tud segíteni a helyes testtartás is.

Pár hét múlva jobb lesz!

2023. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Császárvonal app,ingyenes
2023. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, engem köteleztek, hogy de igenis mozogjak, akkor is ha fáj, hamarabb helyrejön minden.
2023. márc. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 5 napig fájt, de én a kórházban kb. csak szoptatni ültem le, amúgy járkáltam a babával, a folyosón, ringattam stb. Nekem is mondták, hogy mozogjak rengeteget, és igazuk volt, napról napra jobb lett és 1 hét után már nem fájt a heg. De tény, hogy borzalmas fájdalom tud lenni az első napokban. Kitartás és jó babázást!
2023. márc. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!