Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mellfeszülés szülés alatt?

Mellfeszülés szülés alatt?

Figyelt kérdés
Most várom a 2. babámat.Az első vajúdásom alatt a mellem nagyon feszült,szorította a melltartó.amikor levettem a hátam fájt iszonyatosan.a férjem megpróbálta hátulról tartani,de úgy is rossz volt(Js a méretem).Alig tudtam állni.nem tudom mit tegyek,hogy ez a 2. babánál ne ismétlődjön meg.történt ez már valakivel?mit tegyek?

2023. márc. 25. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez megmosolyogtatott: "a férjem megpróbálta hátulról tartani". Érdemben sajnos nem tudok segíteni és tudom h neked kellemetlen, de én elképzeltem ezt a helyzetet és vígjátékba illőnek éreztem.

Esetleg olyan melltartó aminek a körmérete még lazítható? Vagy lehet kapni ilyen csatt toldót, amivel tovább bővíthető.

2023. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolni én sem tudok, de azóta is ezen röhögök. Vizuális típus vagyok, elképzelem ,ahogy te vajúdsz, orvos a lábad között, férjed pedig mögötted rámarkolva a melledre. 🤣
2023. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgysem volt jó, hogy a párod fogta, akkor nem valószínű, hogy a szorossággal volt baj, mert ő a hátad nyilván nem szorította. Lehet, hogy ez valami hormonális dolog, amit nem lehet megoldani, ha a fejed tetejére állsz sem. Megpróbálhatsz vinni valami laza "top" szerű melltartót vagy anélkül vajúdni és megkérni a párod, hogy masszírozza a hátad ott, ahol fáj. Esetleg labdára dőltve, oldalt fekve vajúdni, hogy minél kevesebb terhelés érje a melled, hátad. De ha tippelnem kéne, én inkább azt mondanám, hogy ez hormonális.
2023. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!