Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok, SOS! Reggel felkeltem...

Csajok, SOS! Reggel felkeltem és valami végig folyott a lábamon. Nem sok. Nem pisi volt mert nem volt szaga, de az állaga az viz szerű volt. Nem volt nyálkás! Most ez a magzatviz volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
igen valószínü hogy az volt..mindenképp menj orvoshoz,nálam igy kezdődőtt..
2010. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elképzelhető. Ezt innen nehéz megáálapítani, igazából csak a doki tudná. Az is lehet, hogy ilyenkor ugye bővebb folyás van, és amikor hirtelen felálltál, az távozott. Esetleg próbáld ki, hogy beteszel tisztasági betétet, ha 1 órán belül átázik,az magzatvíz! Létezik magzatvíz kimutatására szolgáló betét is, de én még nem találtam sehol. Mondjuk a legbiztosabb, ha megnézeted magad, inkább feleselegesen menj be a kórházba, minthogy ne menj be, ha szükséges lenne. Minden jót Neked és jó egészséget!
2010. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy magzatvíz volt! Bár a magzatvíz enyhén szirupos állagú, szóval nem teljesen víz, hanem annál egy fokkal sűrűbb. Hány hetes vagy???
2010. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
39 közepén vagyunk! _Több volt mint a folyás, hisz végig folyt a lábamon. A derekam is tegnap óta leszakad!
2010. okt. 9. 08:55
 5/25 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy már a kórházban vagy?
2010. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Akkor irány a kórház!!!! Nemsokára a kezedben lesz a Babád :-))) MInden jót és könnyű szülést! Második voltam.
2010. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak indulunk... Drukkoljatok:)))
2010. okt. 9. 09:10
 8/25 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolunk!!!! Majd jelentkezz!
2010. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést kívánok!!!
2010. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
KÖNNYÜ ÉS GYORS SZÜLÉST KIVÁNOK!
2010. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!