Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan mentetek be kórházba...

Hogyan mentetek be kórházba szülni (magzatvíz+egyéb folyadékok)?

Figyelt kérdés

A kérdést akképp értem, hogy ilyenkor mikor mentek be szülni mit kell odalent felvenni? Elég egy bugyi, vagy ilyenkor már kell valamilyen betétet betenni? Tisztaságit? Vagy tenát? Neadjisten már kellhet pelenka is ilyenkor?

Ti mit vettetek fel vagy tettetek be amikor mentetek be szülni?



2023. máj. 1. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Törülközőt tettem magam alá a biztonság kedvéért, de végül a kórházban folyt el. Az alapján nincs az a pelenka ami megfogja azt a mennyiséget.
2023. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
2. szülésnél vajúdás közben otthon repedt meg a magzatburok és csak fájásoknál folydogált egyszerre kevés víz, nekem elég volt a tena betét erre. De előfordulhat hogy egyszerre, hirtelen folyik a víz ott meg pelenka és társai nagyon kevés..
2023. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én épp lefeküdtem, hogy mostmár alvás, mert nagyon fáradt voltam.. Pukk, felpattantam, és kiömlött egy jó nagy adag víz.. aztán betétet raktam be, de mire beértünk a kórházba átázott teljesen az is.

De a barátnőmnek burkot repesztettek, ő csak simán bugyiban ment, nem rakott betétet.

2023. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Törölközőt tettem magam alá az autóban, de végül csak a szülőszobán repesztették a burkot.
2023. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Ó, megint Fétikénk kérdez?

Semmit, nincs értelme. Bugyi és kész.

2023. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

A magzatvíz szülés idejére 700-1000 ml.

Egy bugyipelenka márkától, mérettől függően 700-1500 ml-t képes felfogni, szóval BŐVEN elég, főleg, hogy Niagara-szerű burokrepedésnél se az egész folyik el.

Ezerszer biztosabb megoldás, mint törölközőt gyűrni a lábad közé és nyilván sokkal kényelmesebb is.

Elsőnél nagy mennyiséggel indult, pelenkában mentem be. Út közben is többször ürült löketszerűen, mégis elég volt.

Második gyereknél csak szivárgott, nem volt sok. Elég lett volna valami kisebb is, de a pelenka kényelmesebb volt

2023. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Melyiknek van literes kapacitása? Tényleg érdekel, drogériákban eddig mit láttam az eléggé lóf...sz rizzsel kategória.
2023. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nem tudom...Nekem délután kezdett el folyni a víz de azt hittem csak folyás estére feküdtem és annyit éreztem durrant valami hallottam is a pukkanást és percek alatt kiönlött egy csomó víz. Ezek után amíg felöltöztem minden lépésemnél rengeteg víz jött. Pelenkát tettem oda de szart sem ért...
2023. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

"Pelenkát tettem oda de szart sem ért..."

Mi az hogy "tettem ida"?

Felvenni kell, nem oda tenni.

Felnőtt pelenkáról van szó, félreértés ne essn, nem csecsemő pelenkáról, amiből még az 5-ös se bír fél litert

2023. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem otthon egy pici magzatvíz folyt csak, ahogy útközben is sima betétbe ment kicsi, de át sem ázott. Később sem került elő a többi, így rejtély, mikor tűnt el a magzatvíz, pedig a szülés beindulása reggelén voltam uh vizsgálaton, és akkor még jó volt a mennyiség.
2023. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!