Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit érezhet egy nő egy 20-24...

Mit érezhet egy nő egy 20-24 órás vajúdás után?

Figyelt kérdés
sok helyen olvastam, hogy 18-20 vagy akár 24 órát is vajúdtak, mire megszültek. nem fáradnak el?
2023. máj. 22. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én a 24. órától kezdve elaludtam ülve minden két fájás közben. (36 óra lett a vége.)
2023. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Èn aludtam közben. 89 òràval azutàn szültem meg, hogy elment a magzatvìz. Amìg nem kaptam oxyt, addig csak jósló erőssègű összehùzòdàsaim voltak.

Szülès utàn legnagyobb bajom az aranyèr meg az izomlàz voltak. Egy òràs kitolast nègykèzlàb csinàltam vègig.

2023. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
36 órás voltam én is. Hát akkor már az nst is fájt, a bal oldalamon nem tudtam elfeküdni, ülve voltam NST-n illetve egy egy perceket aludtam. Végül S.O.S császárom lett, műtét közben végre megszűnt a fajdalom, majdnem elaludtam... Mikor rám tették a fiam kicsot felélénkültem majd a következő 3 napban illetve a császár utáni pihinél is aludtam (persze amikor a fiam is). Azt éreztem hogy fáradt vagyok, nem bírom. Nehéz volt újratöltödnöm
2023. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarom tudni
2023. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
24 óra. Varrás után a fennmaradó 1,5 órát míg osztályra kerültem félálomban töltöttem. Dél körül kerültem osztályra, másnap reggelig csak szoptatni keltem fel, igaz nem ritkán, de akkor is. Ki voltam ütve.
2023. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beindult hetfon ejjel, leallt kedd reggel. Csutortok ejjel beindult ugyanugy ujra, szombat kira reggelre lett keg a gyerekem osszesen 26 ora vajudas utan. Faradt voltam, es baromira fajt, de nem a hosszu vajudas miatt, hanem onnantol, hogy a korhazban belenyuktak. Az utolso 5 ora pokoli volt.
2023. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindenki elfárad, de nem ugyanannyira. Nekem pl. 24 óra vajúdás + 2 óra kitolás volt, de miután bementem a kórházba (az elfolyt magzatvíz miatt be kellett), elmúltak egy időre a fájásaim, aminek annyi előnye volt, hogy tudtam egy kicsit pihenni. Így is volt két éjszaka, amikor nem aludtam és a végén két fájás közben ülve el-elbóbiskoltam. Már úgy voltam vele, hogy nem bírom tovább, de a kitolás 2 órájára még összeszedtem magam, bár nem voltam magamnál, csak nyomtam, amikor mondták. Ismerősnek talán 16 óra lehetett, de annyira megviselte, hogy a végére már fájdalomcsillapítót is kapott.
2023. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtságot.
2023. máj. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 24 órát küzdöttem végig. Fizikailag akkor még az adrenalin miatt nem éreztem magam olyan extra rosszul (terhesség előtt thai boxoltam, jól bírtam a terhelést), de a farkaséhség kegyetlen volt. Amit találtam, megettem. Szerintem ott helyben megettem vagy 20 ezer kalóriányi ételt, nem viccelek.

Viszont utána minimum óránként, de néha fél óránként odajött valaki, orvos, nővér, ápoló, takarító, mittomén, így a 72 órából, amit ott kellett tölteni, talán 3 órát aludtam. Na az felért egy kínzással. Mondjuk akkor még nem tudtam, hogy a fiam ezt fogja otthon folytatni 3 hónapig. Szóval ha az egészet nézem 24 óráig szülni persze fárasztó, de 3 hónapig óránként kelni rosszabb.

2023. máj. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimerültséget
2023. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!