Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyit szedett fel terhess...

Ki mennyit szedett fel terhesség alatt ill. Mikor mentek le (ha lementek) a kilók?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
3 kg-t híztam. Szülés után, mikor hazaértem kevesebb volt a súlyom, mint terhesség előtt.
2023. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 72 kilóval estem teherbe, 68 kilóval regisztráltak a terhesgondozóban és a védőnőnél, 79 kilóval mentem szülni. A gyerek 3240 gramm volt.


Szülés után 1 héttel újra 72 kiló voltam, a hasam pedig 1 hónap alatt ment vissza az eredeti se nem feszes, se nem plöttyedt állapotába.

2023. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Első gyerekkel 20 kilót, de ennek java része víz volt, szülés után azonnal lement. Másodikkal is 20 kilót, de mivel a kicsi mellett nem tudtam úgy sportolni, mint előtte, ez sajnos már zsírban sikerült, akkor kezdett lemenni, amikor nekiálltam újra mozogni. Csak aztán megint terhes lettem. Harmadikra cukros lettem, diétáznom kellett, így végül karcsúbban jöttem ki a szülőszobáról, mint ahogy terhes lettem.

A csodára sajnos nem érdemes várni.

2023. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

72kgval lettem az elsővel terhes. 78kgval mentem szülni, tehát 6kg plusz.

Haza a kórhazból 71kgval jöttem. Szoptatassal 1 év alatt lementem 65re. Ennek ellenére a hasam közel sem volt olyan, mint elötte.

Szoptatást abbahagytam, pikk pakk visszaugrottam 70re.


Rá pár hónapra ismét terhes lettem. 71ről indultam, 75el mentem szülni. Haza kerek 70kg-val jöttem, amit 20hónapja tartok. Hiába kezdtem el sportolni, egészségesen enni, nem mozdul meg a mérleg. A kötényhasam meg max a plasztika tünteti el.

2023. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

+12 kilóval menten szülni, ebből 7 viszonylag gyorsan lement. Aztán itthon zabálásba kezdtem, úgyhogy vissza is jött. (Stressz evő vagyok, ez nem jó párosítás egy babával.) :)

Egy éve szültem, most 2 hónapja érzek már annyi erőt és rendszert az életünkben, hogy már odafigyelek mit eszek és rendszeresen mozgok. 5 kg lement viszonylag gyorsan és hát a cél a korábbi súlyom elérése legalább. Viszont egyáltalán nem csinálok ebből lelkiismereti kérdést, vagyis nem érzem úgy, hogy ez lenne az elsődeleges szempont most. Örülök, hogy közeledek a célom felé, de nem veszem véresen komolyan.

2023. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elsővel 15 kilót, 8 ment le a szüléssel, utána a csodás fogyasztó szoptatás mellett sikerült hízni 10 kilót. Másfél éves volt a gyerek mire lement, utána alámentem a teherbeesési súlyomnak.


Most a másodikkal alacsonyabb súlyról indultam, és ugyanott tartok, szóval 20 kilót. Borzasztó étvágyam vagy. Ha meglesz a gyerek, diétázom, most már az utolsó napokban nem érdekel. Szerintem egy év alatt leadom szépen.

2023. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20 kg-ot híztam mindkét terhességem alatt. Az elsővel 6 honap alatt lement. Most 3 honapja szültem, pont 10 ment le, szóval kb ugyanarra számitok.
2023. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

60nal lettem terhes, 72vel szültem.

64 voltam egy héttel szülés után. Tehát kb 8 kg volt a babám,víz,lepény stb.

A maradek 4kg azonnal lecsúszott.

Most 54kg vagyok 5 hónappal utána. Szoptatok, hordozom és ninxs időm enni, így csak fogyok :/

2023. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66 kilóval lettem terhes, kb 20 kilóval több voltam szülésre, ennek a nagy része víz volt. Novemberben szültem, nyárra 60 kiló alatt voltam.
2023. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Mind az 5 terhessegem alatt 35 kg- t hiztam.Mindegyik utan visszafogytam kb 4 honap alatt.Nincs egy striam sem,es tokeletes lapos a hasam.

Ne aggodj ha sokat hiztal,van aki keveset hizik megis tonkremegy a bore,vagy alapbol tulsullyal indul,es akkor nem olyan nagy csoda ha nem sokat hizik ugye...az en egyik ismerosom is azzal kerkedett nekem,hogy o csak 3 kgt hizott...ja csak a normal sulya 100 kg volt,nem 50.

Nem szamit hany kg-t szedsz fol,a lenyeg hogy legyen boldog terhesseged.Lefogod adni.Senki ram sem mondana hogy otot szultem...Pedig a terhessegek alatt nagyon kover voltam az az igazsag.

2023. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!