Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire kell simára borotváln...

Mennyire kell simára borotválni odalent szüléshez?

Figyelt kérdés
Hüvelyi úton való szülésre készülök, már csak pár nap van a kiirt dátumig. Nem szeretném, hogy a kórházban borotváljanak, ezért 2-3 naponta szőrtelenítek itthon. Ha esetleg beindul a szülés itthon akkor egy 2-3 napos kisebb borostát már leszednek a kórházban?

2023. máj. 29. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Első szülésemnél borotváltak.

Másodiknál ugyanott 3 évvel később még kérésre sem. Nem 2-3 napos, hanem 2-3 hónapos "borostával" voltam (bent feküdtem előtte).

2023. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Borostával szültem, nem borotváltak. Pár napos borostával tuti nem nyúlnak hozzád.
2023. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi hüvelyi szülésnél nem borotválunk, csak ha császármetszést kell csinálni. Akkor viszont az egynapos borostára is rá kell borotválnunk.
2023. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hüvelyi szülésnél nem borotváltak, pedig a borosta arra szerintem már enyhe kifejezés lett volna.
2023. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy nem járulsz hozzá a borotváláshoz. A kísérőd meg szóljon rájuk, ha esetleg elfelejtenék a kérésedet.

A borotválást visszautasíthatod, ugyanis nem életmentő beavatkozás.

2023. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 2 napos borostával mentem, császároztak és borotváltak előtte. Bár én a stressz miatt (sürgősségi csm) le se 💩tam, úgyhogy lehet el lehetett volna utasítani, nem tudom.
2023. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én császáros voltam, leborotváltam, borotváltak volna, nővérke lenézett, azt mondja "jaaa, látom készült!" 😃
2023. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Normàlis kòrhazban nem kell. Bozontosan szültem, senikt nem zavar. Ahol nem èrtenek a gàtvèdelemhez, ott azèrt kell, hogy rendesen odafèrjenek vàgni.
2023. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
3-as: Tiszta hülyének érzem magam, de császárnál miért kell borotválni? És mit? Ha jól tudom egészen lent, a szeméremdomb felett vágnak, nem? Azt a részt (piheszőrök)? Vagy a fanszőrzetet a szeméremdombon? Gondolom a nagyajkakon tökmindegy, hogy van-e, nem? :D
2023. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak a vénuszdombot borotváljuk, a nagy ajkakat nem. A császár miatt pedig azért mell mert ott próbálnak vágni, hogy esztétikus legyen, illetve ott a legideálisabb és steril terület kell hozzá, a fanszőr, pedig nem steril.
2023. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!