Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális hogy szülés után...

Az normális hogy szülés után első menzesz megjön, aztán utána nem jön meg egy darabig? Nem vagyok terhes

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Akár hónapokba is telhet, amíg visszarendeződik a hormonháztartásod, és beáll a ciklusod.
2010. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 16 hónappal jött meg először, utána rá 42 napra. Még mindig szoptatok.

Szerintem normális hogy nem válik rendszeressé azonnal, vissza kell rázódni a hormonoknak a régi kerékvágásba.

2010. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor "jött meg", de gyakran a gyermekágyi vérzésnek úgy van vége, hogy már-már úgy tűnik, abbamaradt a vérzés, majd egy kis szünet (akár egy hét), és utána még egy menstruáció mennyiségű vérzés, és akkor zárul le.

Lehet, hogy erre hitted hogy "megjött"?


Egyébként az gyakori, hogy hosszabb ciklusok jönnek, 40 nap körüliek. Az, hogy egyszer megjön, aztán hónapokig nem, azt nem tartom valószínűnek, ha nekem ilyen lenne, megkérdezném az orvost.

2010. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11 hónapra jött meg először, gyengébb és rövidebb volt mint terhességem előt de azóta 40 napja semmi
2010. okt. 14. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Negyven nap körül még "normális", teljesen belefér, lehet hogy néhány nap múlva megjön.

Ha még két hétig nem jön, akkor esetleg keress fel egy dokit, csak a biztonság kedvéért.

Minden jót és jó babázást!

2010. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!