Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves mar szült kismamik!...

Kedves mar szült kismamik! Tapasztalatokat kérnék a szülésetek napjarol! Megéreztétek?

Figyelt kérdés

sziasztok:)

37+4napos pocis vagyok,és mar alig varom a kislanyom születését.első baby.érdekelne hogy milyen volt az a napotok amikor eljött a nagy nap:)

úgy értem hogy mi volt mas mikor felkeltetek/lefeküdtetek?megéreztétek?milyen volt a kedvetek,a hangulatotok?annyira szülnék mar,és nincs nyakdugóm,vannak josloim is,de még semmi.őszintén érdekel hogy mi volt mas aznap,és hogy mit ereztetek meg belole:)na és persze mikor indultatok,apa hogy viselte:)

nem akarok indiszkrét lenni,csak kivancsi vagyok:)


2010. okt. 18. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem a 38 hétben azért fektetett be a dokim mert vagy 3 hete 2111-es méhszájam volt s mondta hogy nem szeretné hogy ilyen méhszájjal mászkáljak, az más kérdés hogy még aznap este magátol megindult mikor befeküdtem:)

Aznap szar kedvem volt, nem akartam befeküdni mondván hisz van még kb 2 hetem....de lehet hogy a levegőváltozás megtette hatását:) Este vizitkor a dokim megállapitotta hogy nagyon feszes a magzatburok, nst rendszertelen fájásokat mutatott én ebből annyit érzékeltem hogy csipkelődött a derekam, erre éjjel 2 kor már 5 perces fájásaim lettek, s hajnali fél 5kor meglett az első babám:)

Most 7 hetes

Sok sikert hozzá

2010. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok :)

nekem is elég rossz a kedvem, nincs kedvem semmihez.

ráadásul a vérnyomásom is magas lett, amit nem tudok miért, hisz végig 100/50es voltam.

ma pedig hívtak, hogy streptococcust találtak, holnaptól antibiotikum :S

most reménykedem, hogy nem jön még 1hétig, hisz annyi idő kell hogy kikezeljenek..

pedig már annyira nagyon várom..most viszont aggódom..

2010. okt. 20. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!