Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnanb tudom hogy végbélreped...

Honnanb tudom hogy végbélrepedésem van-e vagy belső aranyerem?

Figyelt kérdés

Külsőleg semmi nem látszik. 3 hónapja szültem és kb egy hónapja kezdődött. napi 2 vastablettát kellett szednem és hát gondolom mondanom sem kell mennyire kemény székletem volt és székrekedésem. Kb egy hónapja volt először, hogy kicsit véres volt a wc papír wc-zés után, de nem fájt. Aztán kb 2 hete elkezdett fájni is a wc-zés, olyan mintha végigkarcolná a székletem a végbelemet, olyan érzés.

Ez 3 napja olyan durvára fajult, hogy tiszta vér volt a wc, és aludni sem bírtam a fájdalomtól, annyira fájt a végbelem. Leírnátok, hogy mi a tünete a végbélrepedésnek és a belső aranyérnek? Orvoshoz csak jövő hétre kaptam időpontot, de addig megőrülök annyira fáj, de csak wc-zés után és csak akkor vérzik is. köszönöm a segítségeteket


2010. okt. 19. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat,OFF lesz:Hú,csajok,akkor nekem is ez a gondom!Mintha mogyorót,vagy ilyesmit ettem volna,(karcol),és friss vér van a papíron(nekem pont a nyílásnál van,mert amikor bekenem-fülpiszkálóra teszem a krémet-és hozzá érek,érzem,hogy ott a seb).Különben nem fáj,és nem vérzik(csak nagy dologkor)...a kisebbik kisfiam 2 éves múlt,de soha nem volt aranyerem (sem).Én nagyon megijedtem(kb.2-3 hete van),már a legrosszabbra is gondoltam.Pár napja Sudocrem-el kenem,azóta sokkal jobb(alig fáj,és nem vérzik).De elolvastam a válaszokat,valamelyik speciálisan erre való krémet beszerzem.
2010. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én 24 éves vagyok és nekem is van végbélrepedésem, pedig még nem szültem. Amikor kakilok érzem, hogy reped és véres lesz a papír is. Van amikor elmúlik, de újból előjön sajnos. Gondoltam, hogy elmegyek vele orvoshoz, de milyen orvoshoz kell ilyen gonddal menni?
2012. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak:Proktológushoz.
2012. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Köszönöm a segítséget! :)
2012. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!