Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az István kórházban Pesten,...

Az István kórházban Pesten, hogy történik a szülés? Adnak ruhát, vagy magamnak kell vinni hálóinget? Mit érdemes vajúdáshoz vinni magammal? A babának saját ruhát vigyek? Mennyit?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szia,Én is az istvánban szültem májusban.Én vittem magamnak hálóinget legalább 2-t,a kisfiam is a saját ruhájában volt legalább annyit ahány napig bent lesztek.Pelenkát is vigyél neki,mert ott csak napi 3-at adnak ami nem lesz elég.Popsitörlőt is vigyél neki,viszont popsikrém,alkohol,vatta,hintőpor nem kell,mert az van ott.kinél fogsz szülni?
2009. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Siklós doktornál
2009. jan. 3. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én is májusban szültem az Istvánban.Én 3 hálóinget vittem,inkább több legyen-elég intenzív a vérzés-mint kevesebb.Szval a saját ruhádban szülsz.Vigyél magaddal szénsavmentes ásványvizet,a vajúdás alatt ihatsz,jól fog esni.Sőt,mondani fogják,h igyál,mert az jót tesz.A babának minden kell,fürdőlepedő és takaró is.Nekem sima szülésem volt,és a 3.napon már mentünk is haza(kedd este szültem,pénteken reggel már mentünk is)de 5 napi ruhát tegyél be-5 body,5 rugi-és vékony sapit is.Textil pelust is tegyél be pár db-ot.Könnyű szülést!2 gyerekes anyuka
2009. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 4. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!