Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hónapja szültem de az...

6 hónapja szültem de az aranyerem még mindíg nem ment vissza? Van erre valami jó gyógymód?

Figyelt kérdés
már kipróbáltam a reparon kúpot krémmel együtt alkalmazva,de nem használt.aztán még egy dobozzal elhasználtam ebből a fajtából.semmi hatás.aztán nemrég vettem mastu kúpot,szintén krémmel együtt használtam,de ez sem használt.meg fog ez egyáltalán gyógyulni?kellemetlen h kint van és sokszor fáj is.van olyan h nagyvécénél csöpög a vér belőlem.:S
2010. nov. 7. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokat nem fogok tudni segíteni, én is ezeket használtam eddig, kicsit talán javult. A nagymamám erős kamillás ülőfürdőt szokott venni, meg gőzöltet. Esetleg azt próbáld még ki. (én is ezen gondolkodok már napok óta, de mivel most javulóban van,...)

Az első gyerekünknél nem volt ilyen bajom, most meg már hónapok óta szenvedek vele. Ráadásul nekem a szülés majd 2,5 hónap múlva jön el!

Segít, hogy nedves WC papírt használok, és naponta többször bekenem (most éppen Mastuval).

2010. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ami segitett posterisan forte,de ez vényköteles.Én három honapig szenvedtem vele,már mindent kipróbáltam.Aztán elmentem coloproctologiára és ott irták fel és azóta minden rendben
2010. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!