Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma reggel bementünk a kórházba...

Ma reggel bementünk a kórházba,nagyon feszült a lábam köze mintha szét akart volna szakadni, a hasam alja és derekam voltak apró görcseim de kiderült, csak vaklárma (első kisbabám lesz, igy nem igazán tudtam, mit is érzek). Előfordult már valakivel?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki?39 hetes vagyok
2009. jan. 11. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne érezd cikinek. Inkább menj be fölöslegesen, minthogy egyszer későn érj oda és valami gond legyen. Menj nyugodtan, ha úgy érzed, azért vannak ott az orvosok, hogy megnézzenek! Szorítok neked!

Könnyű szülést!


38 heteske

2009. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! Inkább így minthogy baj legyen és nem mész be. Legközelebb is nyugodtan menjél ha úgy érzed, Te is megnyugodsz!

Sok sikert mindenhez:-)

2009. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem ciki egyáltalán, sőt még lehet, hogy ma megfogsz szülni:) attól még, hogy hazaküldtek!

Velem ez volt tavasszal amikor én is az első babámat vártam. Annyi volt a különbség, hogy én vérezgettem is. Azt mondták, hogy a tágulással együtt jár egy kis vérzés, haza küldtek.

Ez egy péntek reggel volt Kalocsáról mentem fel Pestre. Szombaton visszarendeltek azért kontrollra, de már nem azaz ügyeletes doki volt bent, a másik meg nem értette mit keresek bent.

Na mindegy a lényeg, hogy vasárnap délután már nagyon nagyon fájt a hasam nem akartam újra bemenni, de bementem 5 perces rendszeres fájásokkal és még akkor se akartak felvenni és már 3 ujjnyira ki voltam tágulva!!! Mondtam, hogy vidéki vagyok, és hogy a férjemnek haza kell mennie, mert másnap dolgoznia kellett mennie, én meg akiknél laktunk már nem tudtak volna bevinni, ha mégis szülni kellett volna, nagy nehezen felvettek, adtak egy ágyat.

Éjfélkor elfolyt a magzatvíz és 2 óra 20 percre megszületett a lányunk, szerencsére természetes szülés volt!

Folt fogadott orvosom, és mégis így viselkedtek!!

Május 20-ra voltam kiírva és 19-ére lett meg a lányom:)!

Boldog babavárást kívánok neked és könnyű szülést!!!

Írj ha gondolod, meg ha meg lesz a kisbabád, akkor ha kell valamit segíteni szívesen válaszolok!

8 hónapos kislány anyukája!

2009. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Jobb félni, mint megilyedni.

Engem is el akartak küldeni még délben, hogy főzzek otthon, de nem hagytam magam.-) Fél hatra este meglett a lányom:-)

A legjobban a székelési inger jelzi a kitolási szakot, de amit leírtál, az valóban a szülés közeledtét jelzi, úgyhogy figyeld az órát, és ha rendszeresek a fájások, vagy elfolyik a vized, vagy vérzel, akkor irány a kórház.

2009. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy az! Ne aggódj emiatt! Egyébként tényleg nem biztos, hogy attól hogy hazaküldtek, nem fogsz szülni. Engem a dokim a rendelése után elküldött a kórházba CTG-re, mert otthon felejtettem a papírt. Ez este 8-kor volt. A kórházból hazaküldtek, hogy nincs semmi, még fájásom sem. Este 10-re értünk haza, de hajnali 1-kor már indultunk is vissza, hajnali 2:18-kor már ki is bújt a kisfiam. :)

Menj mikor úgy érzed! Könnyű szülést és boldog babázást!

2009. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!