Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok pont ma, ha...

39 hetes vagyok pont ma, ha még zárt a méhszájam és semmi előjelem, akkor mennyi az esélye, hogy jövő hétig megszülök?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elöfordulhat, hoyg egy hét múlva már megvan a baba, egyik napról a másikra megindulhat a szülés, minden elöjel nélkül is.
2010. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik pillanatban megindulhat a szülés. Nekem a 39 héten szerdán még totál zárt volt a méhszájam, péntek hajnalban spontán indult a szülésem. Arra ébredtem hajnalban hogy rendszeres fájásaim vannak.
2010. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia...pro-kontra...nekem nyílt a 39.hétre-és mikor a vizem elfolyt-nem tágultam,csak 2 ujjnyira-ezért császár lett.Szóval ezzel csak azt akartam írni,hogy 1 hét alatt még bármi lehet.Kitartás :)
2010. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehetséges. Terhesség alatt és szüléskor bármi előfordulhat, rájöttem nincsenek általános szabályok. :)

Én végig zárt voltam a 40. hétig, nem is akart megindulni magától a szülés. Sógornőm viszont szintén zárt volt, aztán puff egyszercsak megindult nála a szülés és 6 óra alatt meglett a babája...

2010. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!