Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok a pécsi...

Mik a tapasztalatok a pécsi szülészekről? Egyáltalán hol lehet Pécsett szülni? Érdemes szülészt fogadni? Vagy bízzam magam az ügyeletes dokikra?

Figyelt kérdés
2008. jan. 13. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen szülhetsz a megyei kórházban, és az Édesanyák útján. Én az Édesanyák útján szültem két hónapja, azt tudom ajánlani. Nem volt fogadott dokim, de nem éreztem a hiányát, mert a szülésnél végig jelen volt a szülész orvos (tehát 7 órán keresztül), meg a szülésznő, meg három szülész-tanuló (bár ez sokak számára nem hangzik pozitívan, de nagyon jó munkát végeztek ők is), meg a végén még két szülész orvos is ott volt. A szülést levezető orvos dr. Rácz Sándor, ha akarsz fogadni valakit, őt ajánlom, nagyon jó orvos, hozzáértő, kedves, fiatal és türelmes is. A szülészet épülete elég ilyesztően néz ki, de hidd el, ha réginek is tűnik, belül modern eszközökkel dolgoznak hozzáértő orvosok, a gyermekágyas osztály pedig teljesen modern, kis négyágyas szobák vannak, ahol együtt lehetsz a babával, de ha pihenni akarsz, beviheted a csecsemőosztályra is, ami pár ajtóval odébb van, és ott állandó felügyelet alatt vannak a picik. A nővérek is nagyon kedvesek és minden nagyon jó. És mindezt úgy, hogy tényleg nem várják el, hogy borítékot kapjanak, hanem alapból mindenki teszi a dolgát, és nagyon kedvesek, hozzáérőek, az orvosok is, meg a szülésznők is.
2008. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Így van, Édesanyák útja, vagy a Megyei kórház. Keresztlányom Édesanyák útján született, hasonló jókat tudok mondani mint az előttem szóló. Nagyon kézségesek voltak, és nem fizettek érte semmit, nem volt fogadott orvos. Mindenki aranyos volt.

Én Banó Lászlóhoz jártam a Veress Endre úti rendelőbe, imádtam, nagyon kedves, aranyos, türelmes, figyelmes. (már elköltöztem Pécsről, sajnáltam őt "otthagyni", főleg, hogy kismama lettem én is közben).

Hánzli Jánost a nők fele isteníti, a másik fele utálja (én az utóbbiba tartozom)

Hartmann TAmásról azt mondják, hogy hangulatember, én csak a jó hangulatával találkoztam:-)

Barátnőm a Bédinél szül, a harmadikat is.

Az utóbbi három a Megyeiben rendel.

De szerintem jó leszel fogadott orvosl nélkül is, én sem fogadok dokit. Azt a pénzt inkább a babámra költöm.

2008. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!