Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés útán 6hétig tilos a...

Szülés útán 6hétig tilos a sex azt tudom! De csak a behatolás tilos?! Az orgazmus az lehet? Pl:orálisan lehetne?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a lényeg, hogy behatolás ne történjen, fertőzésveszély miatt, minden mást szabad, ami csak jólesik.
2010. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, bár ha még vérzel, nem tudom párodnak mennyire van kedve az orálishoz...

(Legalábbis én azt nem akarnám)

2010. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen,ha már nem vérzek:)
2010. dec. 7. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát pedig pont az orgazmus nem ajánlott, szóval bírd ki legalább 4 hétig a magad kedvéért.
2010. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj az orgazmussal?

Méhösszehúzódást okoz, az direkt jó.Ha szoptat, akkor ez naponta sokszor megtörténik, oxitocin szabadul fel.

2010. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot fogtok nézni, én németben szültem, mindennel megvoltam elégedve. Mikor hazaengedtek, felvilágositott nögyogyász, mivel nem vágtak és nem szakadtam, azt mondta a nögyogyász, ha szeretkezni akarok az elsö 6 hétben azt fokozottabb figyelmességgel tegyem a higéniára valo tekintetben és kizárolag csak gumival! Igyhát én már a 3. héten probálkoztam. Semmit nem mondott, hogy orgazmus igy vagy ugy.
2010. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,neked is kedves "utolsó"!
2010. dec. 10. 12:21
 8/8 Kistál_és_a_bor válasza:

Drága #4.!

Kérlek ne nevezesd félre a Kérdezőt és a többi olvasót!

tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!