Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen Salgótarjánban szülni?...

Milyen Salgótarjánban szülni? Kértetek/kaptatok fájdalom csillapítást? Kinél szültetek?

Figyelt kérdés
Dr. Horváth Imre a fogadott orvosom. Szült már nála valaki? Milyen volt?
2009. jan. 23. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szültem nála egy gyereket.

Lényegében ő csak burkot repesztett és a végén jött be amikor már tolni kellett+vágott&varrt.

Ő ott a legjobb orvos de sajnos többet iszik a kelleténél...

Én 10 év után otthagytam,mert egy számomra váratlan és szomorú helyzetben leblokkolt(tavaly)

+megszegte az orvosi titoktartást.

A szülésznők rendesek,a kismama osztály tiszta.

Most 30hetes terhes vagyok,de Pesten fogok szülni.

2009. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kértem volna fájdalomcsillapítót,de csak injekciót kaptam a fenekembe,ami annyit tesz,hogy fájások közt tudsz pihenni pár percet.Itt a legtöbb ember aki kér nem kap pl.EDÁ-t azzal a kifogással,hogy már nem adhatnak.

Persze ez nem minden esetben igaz!

Mostanában sokat tévednek,sok mindent nem vesznek észre./az UH-osok se!/

2009. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Igen azt én is hallottam, hogy iszik... De az az igazság, hogy hozzá jártam anno a tini ambulanciára és akkoriban velem rendes volt. Meg anyám is őt javasolta. Voltam másnál is nőgyógy. vizsgálaton, de nekem egyik sem volt szimpatikus, főleg nem a Hajósi Dr. Egy fiatal kismamával beszélgettem, ő mondta, hogy Horváthnál szült EDA-val és nagyon jó volt neki. Ezért is választottam őt orvosnak. Már mondtam neki, hogy én is EDA-t akarok, mert nagyon nem bírom elviselni a fájdalmat. Remélem nem lesz szabin ha szülni fogok. Azt, hogy érted az UH-sok nem nagyon vesznek észre dolgokat? Pl: a betegségeket vagy mit? Én nem rég voltam nyaki redő mérésen, a Szászné vizsgált, azt mondta rendben van minden. A kombinált teszt eredményét tegnap kaptam meg, negatív lett az is. De azért még mindig nem vagyok megnyugodva. Van olyan betegség amit UH-n és a vér vizelet vizsgálatból nem tudnak megállapítani?
2009. jan. 23. 11:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Amikor Horváthnál szültél ő a fogadott orvosod volt, vagy csak ő volt ügyeletben mikor szültél?

Köszi. A kérdező

2009. jan. 23. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly szültem Horváthnál és megvoltam nagyon elégedve vele! Nagyon kedves rendes doki!
2009. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogadott orvosom volt!

Az UH-osok pl.elmérték a barátnőmnél a tarkóredőt,nem vették észre a kar rövidségét stb...

Persze minden Down-kórra utalt!

Tudom,hogy Horváth rendes,de nem bízhattam rá egy újabb terhességet.Csalódtam benne.

2009. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az UH és a vérvétel kevés ahhoz,h 100%-ban kizárják a betegségeket.Egyiket sem...
2009. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!