Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már 5 percenkénti jóslófájá...

Ha már 5 percenkénti jóslófájásaim vannak, akkor hamarosan itt az idő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hányadik hétben vagy? És keményedések ezek 5 percenként, vagy konkrét fájások?

38 hetes pocis

2009. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos:)

Nekem sajnos eltartott 3 napig, ez az időszak, mert mindíg elmúltak a fájások. Csak én akkor már a kórházban voltam, mert túlhordtam. Aztán beindították, onnantól már gyorsabban ment a dolog.

Szóval még el is múlhatnak a fájásaid, de ha erősödik, vagy több órán keresztül tart, akkor itt az idő!

Kipróbálhatod, hogy melegvízbe beleülsz, vagy lezuhanyozol, és ha elmúlik akkor mér nem szülsz.

Sok sikert, és könnyű szülést kívánok.

2009. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha már 5percenként jön rendszeresen, több órája,az már nem josló.
2009. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Ma van itt a napja a szülésnek.

Viszont most egyenlőre megszüntek a jóslófájások.

Szerintem este meglesz a baba.

2009. jan. 25. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 4 percesekkel mentem be reggel 7-kor a kórházba és este fél 5-kor lett meg a kislányom oxitocin és burokrepesztés segítségével, mert nehezen tágultam:(


Könnyű és gyors szülést!

2009. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!