Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél hogy és hol jelentkeztek...

Kinél hogy és hol jelentkeztek az első fájások? Egyedül voltatok? Párotok vitt be a kórházba vagy mentőt hívtatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
a szüleimnél voltunk.reggel 8-kor ébredtem.akkor olyan furcsa érzésem volt a hasam tájékán.felkeltem és mondtam anyunak.mondta h valószínű h fájásom volt és figyeljem a következőket.meg persze az időt köztük.ugy 25 percesek lehettek mikor megjött a férjem a munkából délelött(esett igy haza küldték őket).mondtam neki h ma megyünk szülni.kezdtek a fájásaim sűrüsödni(25 perc után egyből 8-10 percesek lettek,de rendszertelenek).mondta anyu h menjek tusoljak le ő meg hívja aput h merre van mert menni kell és ha soká ér hív mentőt.(már pont a kapuban volt).én szépen összekészülődtem nyugodtan,ráérősen,körülöttem meg mindenki rohangált mint akik idegbetegek.iszonyat ideges volt mindenki én meg olyan nyugodt még életemben nem voltam mint akkor.
2010. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor menstruációs kezdődő fájás volt, férjem még otthon volt, lezuhanyoztam, nem enyhült, úgyhogy betaxiztunk a kórházba (Budapest). Ott azt mondták, hogy még csak jósló, igy hazajöttünk, férjem elment dolgozni, délután 2-re tovább fokozódott, úgyhogy egyedül taxival visszamentem a kórházba. Estére megvolt a baba, férjem persze utolért közben a kórházban addigra.
2010. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!