Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Választott SOTE II-s szülésznő...

Választott SOTE II-s szülésznőmet (Eta) bármikor, értsd: éjjel-nappal lehet hívni?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akiknek szintén Eta volt a szülésznőjük. SOTE II-n fogok szülni egy-két hét múlva. Eta a választott szülésznőm, pár napja azon gondolkodom, hogy mi van akkor, ha valami éjjeli, hajnali órán kell felhívnom, hogy itt az idő, indulni kell. Egyáltalán nekem kell felhívnom őt vagy előbb bemegyek a kórházba és az ottani dolgozók hívják fel? Gondolom az előbbi, de ezt az egyet totál elfelejtettem megkérdezni tőle.
2010. dec. 28. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor hívd fel most és kérdezd meg tőle hogyan legyen.

nálunk az a terv, hogy bemegyek a kórházba és a kollégái vagy én értesítem, ha tényleg a szülés indult be.

szintén Sote II de nem az Eta.

2010. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ő volt a szülésznőm, de én már kórházban voltam amikor szültem. Nekem azt mondta, hogy bármikor telefonálhatok neki.
2010. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!