Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időm lehet még szülésig...

Mennyi időm lehet még szülésig? 38 hetes vagyok, ci: 1111, laza méhszáj . Az nst nem mutatott nagyobb összehúzódást. Sokszor keményedek, néha görcs, de elég rendszertelen.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj de jó neked Pajti! Ez tudod mit jelent?! 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj-at és azt, hogy könnyű szülés előtt állsz, innen csak fájás kell és meglesz a babád!!

Én is 38. hétben vagyok, de a hétfői vizsgálaton azt mondta a dokim, hogy csak 1 ujjnyira vagyok kitágulva:( én is keményedek, néha szurkál, de sajna rendszertelen...

2009. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 1 hétig húztam ugyanígy, és 40+1 napra lett meg a kislányom. De sajnos meg kell cáfolnom, az előző hozzászóló véleményét, hogy könnyű szülés előtt állsz. Persze legyen úgy, azt kívánom!!! De nekem sajnos nem volt valami könnyű szülésem ettől függetlenül, mert hiába voltak fájásaim 2 ujjnyinál jobban nem igazán akartam tágulni. 11 órát vajúdtam, még így is oxitocin kellett és burokrepesztés.


Könnyű szülést, és jó egészséget kívánok!

16 napos kislány anykája

2009. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!