Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Febr.3-ra vagyok kiírva, és...

Febr.3-ra vagyok kiírva, és az István kórházban fogok szülni. Vagytok többen hasonlóak? Hogy bírjátok így a vége felé?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Én febr. 2-re vagyok kiírva. Elég fárasztó már így ekkora pocival. Minden percben a szülés jár a fejemben.

Vártam ezt a frontot, hogy esetleg beindítja, de semmi :(

Én Debrecenben fogok szülni. Kitartást, és könnyű szülést!!!!

2009. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is febr.2-re vagyok kiírva, de nálam sincs semmi jele, hogy ki akarna bújni a babóm... Kicsit már nyűgös itt a vége felé, de már nem sok van hátra! Én Szegeden fogok szülni. Ja! És még annyi, hogy a dokim hétfőn jelentette be, hogy holnaptól jövő szombatig szabin lesz... :-(

2009. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálam is elég nyugis a helyzet. Tegnap voltam dokinál, és azt mondta, ne aggódjak, a jövő hetet még biztosan megvárja a mogyoró odabent. Pedig már én is nagyon türelmetlen vagyok :o).

Nektek is kitartást és könnyű szülést kívánok!

2009. jan. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!