Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Rossmann-ban vettem szülés...

A Rossmann-ban vettem szülés utánra betétet, de csak normal méretű volt. Az kicsi lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is normál betétet használtam de nem igazán véreztem még az éjszakát is kibirta.
2011. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos előre nem tudhatod mennyire vérzel majd. Én a DM-ben vettem inkontinencia betétet 1 csomag, meg a ROSSMANN-ban 5 csomag saját márkás betétet, (egymás utáni méretet) 3 csomag ebből normál.

2011. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a TENA-t ajánlom, abból is jó nagyot.
2011. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem volt elég a sima betét, inkontinencia kellett, mert eléggé véreztem, inkább te is vegyél olyat, ne érjen meglepi.
2011. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez is inkontinencia betét és normál méretű. Az is kicsi lesz?
2011. febr. 11. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod előre. Nekem nem jött be az a nagy matrac, sokkal jobb volt az Always éjszakai. Én nem véreztem annyira, mint az internetes leírások sugallják.
2011. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem annyi volt mintha egy normál mensi lett vna.De így is alig vártam hogy elhagyhassam ezt a "pelenkát" nincs is a betétnél rosszabb a földön.
2011. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem elég volt 1-2 napig ez, utána pedig sima betétet használtam, szintén normál méretűt.
2011. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem a sógornőm ajánlotta a Brendonban kapható Chicco márkájú hosszú betétet. én is olyat vettem

33 h

2011. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudni, mennyire vérzel majd.


Nekem is normál volt, Tena. Elég is volt. Gyakrabban kell legfeljebb cserélni, ami nem is baj, mert gyakrabban "vagy kénytelen" rendbetenni a gátadat és nem is túl jó sokáig a pangó vérrel teli betétben ülni.

Éjjel mondjuk 2 éjjel eláztam, de reggel kaptam tiszta lepedőt és hálóinget is.

2011. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!