Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövőhét csütörtökön akarják...

Jövőhét csütörtökön akarják beindítani a szülést. Hogyan kerülhetném el és hozhatnám előbbre?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent kipróbáltam: a lépcsőzés alapból megvan, mert a 2-on lakunk, sétálok sokat, mert kutyánk van, ettem csípőset, ugráltam kicsit, szexeltünk, de semmi. Kivagyok már, és a szeméremcsontom annyira fáj, hogy mozogni nem bírok szinte, a lábam meg 2szeresére dagadt. Mit tegyek, hogy előbb kibújjon? Ha csak egy nappal, az is jó lenne!
2011. febr. 12. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe hashajtás:) Mondjuk Laevolac sziruppal.
2011. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiirva?
2011. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem jan 26-án lett volna programozott császárom. Én nem akartam hogy hirtelen "kirángassák" őt, szóval mi is mindent kipróbáltunk. Nem tudom mi segített, de 25-én reggel elfolyt a magzatvíz. Szerintem a baba tudja mikor kell jönni. Ha nem akar akkor sajna semmi nem fog segíteni... Drukkolok!
2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És Te miket próbáltál ki?
2011. febr. 12. 13:59
 5/9 anonim válasza:

Lehet próbálkozni mellszívó használatával is, mert oxitocin szabadulhat fel a szervezetben hatására.

Próba szerencse :)

2011. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy szülésznő ajánlotta, hogy oldjak fel 2 dl vízben 2 db calcium pezsgőtablettát, és igyam meg. Pár óra múlva megkezdődtek a fájások, hajnalban elfolyt a magzatvíz, és a 40 hét 1 naposan megszületett a babám. Azt persze nem tudom, hogy tényleg az itókától volt e, vagy egyébként is így tervezte a kisbabám. Mindenesetre, ha beválik, majd jelezz vissza!
2011. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Amit kipróbáltam: szex, lépcső, sok séta. De utolsó nap csak szex volt ezek közül. :)
2011. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát megértelek.

Én 40+5 napos vagyok és jövőhét kedden indítanak, már a kórházban fekszem. Elképzelheted, hogy én aztán mindent kipróbáltam, csak hogy ne kelljen befeküdni meg indítani.

Próbáltam: hosszú séták, lépcsőzés, nagytakarítás, májvatea, homeopátiás bogyók, szex, bábatea (gyömbér, fahéj, szegfűszeg, vasfű), hashajtás,mellbimbó ingerlés, meditáció, már a nyákdugóm is távozott 4 napja, kétszer kaptam oxitocin infúziót de SEMMI!

Egyedül a ricinusolajas bábakoktélt nem mertem még kipróbálni, de már nem is akarom, ezek szerint még nem akar jönni és én már nem kísérletezem, majd a dokim tudja mi legyen!


Kitartás! Már csak tényleg pár nap és babázhatunk:)

2011. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én annó sokmindent kipróbáltam, de semmi hatására sem akart kibújni a lányom, így a 42. héten megindították a szülést... Remélem a te babád úgy gondolja, előbb kibújik! :)
2011. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!