Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a szülés?

Milyen a szülés?

Figyelt kérdés
2007. jún. 4. 17:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szerintem egyénileg változó.

Nekem könnyű volt.

2007. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyetértek, hogy egyénileg változó. Én nagyon megszenvedtem a kisfiammal, nekem nagyon fájdalmas volt, ráadásul az orvosom is jól rámijesztett, mert nagyon zavaros volt a magzatvíz, ami elfolyt. Bár gyors lefolyású volt, mégis nagyon fájdalmas. Arra nagyon fontos odafigyelni, hogy milyen orvost választ maga mellé az anyuka, mert nagyon sok múlhat rajta!
2007. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Én már 3 éve is elmúlt,hogy szültem.De komolyan nem tudnám felidézni a fájdalmas órákat.Ugy értem nem tudom hol is fájt már akkor aznap sem tudtam megmondani.Az biztos,hogy annál aki nehezen szül vagy nem is tud sokkoló.A férjem segítsége nélkül talán ennyire sem bírtam volna.Nálam a tolófájások tartottak csak 3 óra hosszáig és az volt a könnyebbik része.És a vége császár lett.De amikor a karjaimban tarthattam a BABÁMAT már nem fájt sehol.Ez komoly akkor már nem számít ami előtte volt:):):)
2007. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
NAGYON-NAGYON FÁJ. DE MEGÉRI!!! Nekem azelőtt soha nem volt menstruációs fájásom. Féltem is, mert a doki azt mondta, hogy akkor tudom meg hogy megindul a szülés, ha menstruációs görcseim lesznek. Gondoltam magamban: kösz, azt sem tudom mi az. De most már tudom. Én fájdalmamban az ágy csövét rúgdostam. De amikor meglátod a babádat, akkor mindent elfelejtesz. És már nem nagyon fogsz a fájdalommal törődni. Sok sikert és boldogságot!
2007. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy eletre szolo gyonyoru emlek!Bar kellemetlensegekkel jar de megeri.
2007. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%
Nekem három hónapja született egy kisfiam. Indított szülésem volt 41 hetesen. Megindították reggel 6-kor és másnap délelőtt 11-re született meg.Hatalmas nagy fájdalmak közepette.Az éjszaka volt a legborzasztóbb.Mindha megállt volna az idő. Két órán át tolófájásaim voltak. De amikor rámtették a babát onnantól kezdve megszűnt minden körülöttem.Csodálatos dolog.Minden fájdalomért kárpótol.Imádom a kisfiam!
2007. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
85%

Nekem a derekam majd leszakadt...szerencsére az én Babócám nagyon sietett a világra 4 nap túlhordással:)

De ahogyan rám tették szinte elöntött a boldogság a fájdalom meg elszállt:)

Egy bizonyos tusfürdőt használtam a korházban és ha beleszagolok itthon ,szinte minden emléket feltudok idézni,CSODÁLATOS.:)

Most 2 hónapos a szerelmem.

2007. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a tólófájásig nagyon fájt,de mikor már a szülöágyon feküdtem csak feszülést éreztem és hogy tolni kell.Elsem tudom mondani milyen jó érzés volt.Már tervezzük a második babát.Már 3hónapos bubukám!
2007. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Tény, hogy fájdalmas, de kibírható. Úgyis segítenek, akik ott lesznek! Akarnod kell megszülni és sikerülni fog! Csodálatos érzés, mikor kicsúszik! Könnyű, gyors szülést kívánok!
2007. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%
Én eldöntöttem nem fogok félni és mindent úgy fogok csinálni ahogy mondják.Amikor felfogod,hogy fájásaid vannak,sokminden eszedbe fog jutni,de csak egyre gondolj erős vagy ügyes vagy és nemsokára megpuszilhatod a kicsidet. Biztos fájni fog de sokminden agyban dől el ugyhogy csak pozitívan!!! Sok boldogságot kívánok.
2008. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!