Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e veszélye, ha szülés...

Van-e veszélye, ha szülés után két-három héttel házaséletet élünk?

Figyelt kérdés
2007. jún. 5. 10:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Te már úgy érzed teljesen "begyógyúltál"? Ha a házasélet alatt a közösülést érted akkor hat hét pihenés, mivel még a szervezeted ennyi idő alatt nemtudott regenerálódni! Teherbe is eshetsz, erre pedig a méged még nincs felkészülve, és felsértheted a hűvelyed, és a méhszájad ami sok kellemetlenséget okozhat! Inkább csak pettingeljetek! Nem hallottál még arról, hogy 69-es póz?
2007. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen inkább 5-6. A gyermekágyi vérzésen már túl vagy? Egyébként érdemes a nőgyógyászt megkérdezni. Hozzá meg általában 6 hét után megy az ember...
2007. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem, és nem vártuk meg a 6 hetet. Ahogy úgy éreztem, hogy rendesen mozogni tudok, és nem fáj minden mozdulat rögtön éltünk házas életet. De ha úgy érzed, hogy kellemetlen azonnal szólj a párodnak, és találjatok valami más megoldást. De ha jól esik mindent bele :D
2007. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én nemrég szültem és a korházban azzal váltam el a nőgyogyászomtól,hogy 6 hétig TILOS a sex.

Én orálisan kényeztettem partnerem.

Mostmár mindjárt 2 hónap is eltelt,szóval jó.

Én azt ajánlom,hogy inkább ne élj házaséletet ha sima szülésed volt.:)Valahogyan csak kibirod:)

2007. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az volt miután szültem 4 hét után már nem véreztem és nagyon jó volt a közérzetem mi együtt voltunk férjemmel.Nem igazán éreztem különbséget igaz férjem nagyon óvatos volt szerintem ezt mindenki érzi de biztos érdemes kivárni az 5 6 hetet
2007. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
azt magad erzed,de az biztos ha termeszetes szulesed volt repedtel is kivul vagy belul de valahol az biztos,es neked fog fog fajni ha megoltogetnek.es meg tisztul a tested is elmeletileg,nem tul higienikus es nem is esztetikus szerintem.pihenj kicsit aztan megujultan vesd bele magad a hazaselet gyonyoreibe!
2007. okt. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába találták ki a 6 hetetet hiszen ilyenkor nyitva vcan a méhszáj és nagyon könnyen fertőzést kaphatsz ráadásul könnyű teherbe esni.
2007. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!