Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a jósló rendszeres lesz,...

Ha a jósló rendszeres lesz, akkor az már valódi fájás, és irány a kórház? Többi lent.

Figyelt kérdés
Múlt éjjel elég sokszor éreztem mensi szerű görcsöket (ritkán járt keményedéssel), rendszertelenül jöttek alhasban, és picit derékban. Volt, hogy 5 percenként 30 mpig, de volt amelyik kicsit tovább tartott, aztán a következő jött 7-10 perc múlva. aztán 2 óra szünet (akkor sikerült vmit aludnom), aztán megint egy kettő jósló. 20 perc szünet és megint görcs. Ilyenkor be kéne menni a kórházba? Vagy mit kéne tenni? Reggelre elmúlt, és most csak kicsit szúrogat. 37 hetes első babás
2011. márc. 9. 21:18
 1/8 mendy1025 ***** válasza:
100%
Szia,csak jóslók voltak,ha igazából beindul a szülés,akkor rendszeresek a fájások,és egyre erősebbek.Nem múlik el 2 órára:)Nem kell kórházba menni,mert ezek nem az igazi fájások:)
2011. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez csak jósló, rákérdeznék a dokinál, magnéziumot fog javasolni.
2011. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is valahogy igy kezdodott.Bementunk a korhazba,de hazakuldtek,azt mondtak,ha 5 percenkent jonnek a fajasok akkor menjunk vissza.Amikor jottek az 5 percenkenti fajasok,mar nagyon gorcsolt a hasam,nagyon fajt.Kb 5 ora mulva mentunk vissza a korhazba.
2011. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, kicsit megnyugtattál, tanácstalan voltam az éjjel.
2011. márc. 9. 21:42
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 21:38as!

és baba lett a vége:)

2011. márc. 9. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Baba lett a vege:) kislany.

Este 5 korul mentunk be masodjara,de a baba csak masnap d.u. 1-kor szuletett meg. Nem volt kellemes szulesem.

Neked gyors es kevesbe fajdalmas szulest kivanok!!!

Majd ird le milyen volt :)

2011. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor indulj el a kórházba, ha már tényleg nagyon fáj. Mert ha bemész, akkor ott mindenképpen TENNI szeretnének valamit érted, nem bírják a várakozást (tisztelet a kivételnek), pedig a legtöbb szülésnél sok mindent megold a türelem.
2011. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát baba lett a fájások vége. :)) hihetetlkenül könnyű, gyors szülésem volt. estig otthon vajúdtam, aztán 8kor bementünk egy újjnyi tágulással, bennt elfolyt a magzatviz, erősödtek a fájások, 30 perc alatt kitágultam, fél 10re meglett a kisfiam. már itthon avgyunk, és minden rendben. mindnekinek ilyen szülést kívánok.
2011. márc. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!