Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a 26-27 héten sikerült...

Akinek a 26-27 héten sikerült leállítani a szülést, meddig tudták visszatartani? A baba/babák milyen súllyal született?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!Bár én a 30. héten kerültem kórházba egy hétre,kaptam tüdőérlelőt,majd szigorúan ágyban feküdtem,és magnéziumot szedtem,így a kisfiam a 39.héten született meg.tehát 9 hetet ültem teljsen nyitott méhszájjal
2011. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 31. héten tartották vissza most vagyok 33. hetes teljesen jól vagyunk :) Drukk+++++!
2011. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!én 30 hetesen kerültem be a kórházba vérzéssel,görcsöléssel.

24 órán át kaptam a visszatartó infúziót,és persze kaptam én is tüdőérlelöt.

2 újjnyira nyiltam ki,de a szülést sikerült leállitani.

2 hetet voltam bent,szigorú fekvésre itéltek itthon,de ezt 2 gyerek melett több-kevesebb sikerel sikerült betartanom.

Végülis 40 hétre+2 naposan inditott! szülésem volt,elég jól sikerült a visszatartás.

Kisfiam 58 cm-rel és 4100 grammal született.

Talán neked is visszatartásod van/volt?

2011. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nerkem is a 31. héten volt!Fájásokkal indult...Rohantunk a kórházba...

Kaptam tüdőérlelőt,és infuzióval sikerült visszatartani!De teljesen elvékonyodott a méhnyak, és 2 ujjnyira kinyíltam!Elment a nyákdugóm is!

a 35. hétig voltam szigorú fekvésre ítálve, azután én mozoghattam, mert nagy volt a lányom és azt hitték elszámolták! :(

De végül 39+4-re született spontán indult és gyorsan meglett!

61 centi volt és 3950 gramm!

Tartsd be amit a dokid mond, és vigyázz magatokra!

De ha meg is születne hamarabb eszedbe ne jusson magadat okolni, hisz úgyis megt

2011. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

eszel mindent hogy Neki a legjobb legyen!

És csak az lebegjen a szemed előtt hogy időben fog jönni!higgyél benne, az is nagyon sokat segít! :)


Kitartás!Feküdj és csak a legjobb lehetőségre gondolj, az nyugtat is rajtad sokat!

16 hós kislány anyuja

2011. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kellett a szülést leállítani, de nagyon megijesztettek a 28. héttől. Kezdett nyílni a méhszájam, később kevesebb lett a magzatvíz stb. Most ott tartok, hogy holnap töltöm a 40. hetet, amit sosem hittem volna..

Soks magnéziumot szedj, és jevés mozgás, sok folyadék. Szex tilos persze. Én csak zuhanyoztam utána, nem fürödtem kádban.

2011. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!