Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit takar, hogy a doki "megpró...

Mit takar, hogy a doki "megpróbálja" beindítani a szülést?

Figyelt kérdés
Ma voltam NST-n, azt megnézte az orvosom és visszarendelt egy soron kívüli NST-re és méhszájvizsgálatra. Arra utalt, hogy ha nyitva lesz a méhszáj, megpróbálja megindítani a szülést, de nem mondta konkrétan, hogy. Mit szoktak ilyenkor csinálni? Egyébként jövő hétre van betervezve lenne a hivatalos kórházba fekvés-szülésindítás.
2011. márc. 24. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg tud úgy vizsgálni, hogy attól beinduljon a szülés. Gondolom kézzel alaposan megpiszkálja a méhszájat.
2011. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is igy volt.Nst után ki voltam nyilva,bent tartott,és meginditotta a szülést.Először kaptam edát,majd burkot repesztett.7 óra múlva megszületett a kislányom.
2011. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi off.

Masodik!


Hahy hetes voltal akkor?

2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja es mennyire voltal nyitva?
2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem oxitocinra kötöttek és valamivel késöbb burkot repeszetett. Egyébként engem is jól megkínzott már elötte is kézzel:( Én akkor 2 ujjnyira vtam nyitva. 9 óra alatt lettek meg a babák. (ikres)
2011. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem meg nem kínzott, de 37 hetesen egy kicsit erősebben vizsgálta meg a méhszájat. Utána mondta is, hogy direkt csinálta így, mert jobb lenne, ha előbb szülnék. Már nagyon lenn volt a baba, nyitva voltam egy ujjnyira + magas vérnyomás miatt gyógyszert szedtem (ez utóbbi miatt szerette volna, ha már nem sokáig van benn a baba). Egy hétre rá, betöltött 38 -ra el is indult magától :) Elfolyt a magzatvíz, irány a kórház. De szerencsére nem kaptam oxitocint, hanem vártak, hogy beindul-e magától, és szépen elindultak a fájások.
2011. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem zselét tettek föl 2 nap is egymás után, de nem használt, így harmadik nap burkot repesztettek. Több,mint 7 órás vajúdás után - mivel nagyon lassan tágultam, a baba pedig kicsi volt - a dokim kézzel tágított ki. Az kemény volt, de utána már gyorsan meglett a kislányunk (4-5 tolófájásra).
2011. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok,38+5 hetes voltam,2 ujjnyira nyitva,előző napokon elment a nyákdugó.
2011. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyit,hogy azon a héten meg is vizsgált,utána már folyamatosan vérezgettem,igy ment el a nyákdugóm.
2011. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolt a dokid, hogy megpiszkálja, ami azt jelenti, hogy a méhszájat kézzel egy kicsit tágítja, ami lehet nagyon fájdalmas is! Engem is ezzel riogatott, aztán elfelejtette..De ha megpiszkálja, akkor nagy esély van rá, hogy beindul kb fél nap múlva, de nem biztos.
2011. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!