Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés a legfájdalmasabb...

A szülés a legfájdalmasabb dolog amit valaha éreztetek?

Figyelt kérdés

Milyen fájdalomhoz hasonlítható a szülési fájdalom erőssége, vagy még sosem fájt semmitek ennyire? Mire számíthatok, kicsit félek.

38 hetes


2009. febr. 26. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. De szerencsére mindenkinél más úgyhogy felesleges ebből kiindulni. És bárhogy is van baba nem marad benn :)
2009. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én most várom a 3. kisfiamat.A szülési fájdalmakat nem lehet semmihez sem hasonlítani.Senkinél sem egyforma.De tény,hogy nagyon-nagyon fáj.De amint kibújt a pici el is felejted az egészet.Én is félek,pedig már kétszer szültem,de ez természetes dolog.Mikorra vagy kiírva?

Én március 11-re,de valószínű,hogy nem húzom már addig.

2009. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Nekem egyszer vésték a fogam...Másfél óráig tartott és sokkal rosszabb volt! A szülés nagyon fáj, ezen nem lehet változtatni, de ott a végén a jutalom, hogy magadhoz szoríthatod vgre a Kisbabád!!!

Ki fogod bírni, ne izgulj! Később pedig már nem is emlékszel rá.

Nekem ez életem legszebb élménye, alig várom, hogy újra terhes lehessek! :)))

2009. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném, hogy össze lehet hasonlítani én sem, de ha döntenem kéne, hogy mi az a fájdalom, amit soha többé, az egy rohadt tejfogam kihúzása volt, aminél kicsit türelmetlen volt az orvos és előbb húzott, mint ahogy az érzéstelenítő hatott volna.

(2 és fél hete szültem)

2009. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is az a legfájdalmasabb dolog. Után a fogorvostól nem is kértem érzéstelenítőt, mert fityfiritty volt. Pedig 5 fogam tömte!
2009. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem éreztem még olyan fájdalmat és nem is tudnám mihez hasonlítani.
2009. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Nikcsi ***** válasza:
94%

Sziasztok!


Nekem a fogfajas sokkal rosszabb volt. :)Meglepoen kibirhato volt a szules, pedig 30 orat vajudtam. Igaz, a kitolasi szakaszt szivesen elfelejtenem. :)

2009. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt gyomorfekelyem, amivel egy ideig nem mentem dokihoz, elegge eldurvult a dolog, naponta tobbszor varatlanul gorcsoltem be ugy, hogy levegot sem kaptam, elajultam. Gyerek voltam meg szinte es felelotlen, utolso alkalommal az utcan lettem rosszul, a jardan fetrengtem, majd elajultam, akkor kerultem vele korhazba.

Nah, ez nekem fajdalmasabbnak tunt, mint a szules, tobbszor is eltem at es nem is volt miert szenvedni, nem ugy, mint szulesnel.

2009. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Csak azért félsz mert ismeretlen és senki nem tudja pontosan leírni..

Menstruációs görcsökhöz hasonló de sokkal erősebbek és nem is a hasamnál fájt inkább hanem úgy éreztem mintha leszakadna a derekam, a fenekem és az egész combom. Olyan mintha 6 lóval húzatták volna a lábamat a testemtől.

Végig csak arra gondoltam h nemsokára belenézhetem a kisbabám szemébe..hősiesen tűrtem. Még az én sokat látott párom is megdícsért akinek az rlőző házasságából 7 gyermeke született és mindegyiknél asszisztált.

Azt mondta Ő félénél feladta volna...

Mi NŐK sokkal erősebbek vagyunk. Azóta a párom más szemmel néz rám és ez sokat jelent számomra.

Én bármikor eg ytál rétesért újra végigcsinálnám.

Csodá érzés Á-Z-ig!


Rajtad múlik: Hogy állsz hozzá?!

Ha nem foglalkozol a riogatásokkal és arra koncentrálsz h ebben nem mindenkinek lehet része, ez egy adomány, egy a természet csodája, kettő lesz egyből..akkor egy életreszóló élményben lesz részed!

Sok sikert!

2009. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az életem során kapott nagyobb lelki sebek jobban fájtak.
2009. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!