Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császármetszést szeretnék...

Ha császármetszést szeretnék mert félek a szüléstől és az orvos el vállalja ez nem etikátlan? Olyankor a többiek akik a műtőben vannak tudnak róla? Ha akad ilyen orvos kell vajúdni, vagy egyszerűen megműt?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi ha be vagyok sz@rva a szüléstől,és nem akarok fájdalmat és az orvos el vállalja a császárt az nem büntetendő neki ha kitudódik?

Mielőtt valaki félreértene,ez csak kíváncsi vagyok! Már szültem.


2011. ápr. 11. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

A császár is nagyon fáj!!!!!

De a válasz hogy 100% van ilyen orvos de jól megkell fizetned,minimum magánklinika:-)

2011. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Nincs személyes tapasztalatom, de szerintem ha valaki kellően kitömi egy etikátlan, korrupt orvos zsebét, akkor az fog találni valami mondvacsinált indokot a császárra az óhajkismamának. Pl. pár óra vajúdás után kitalálja, hogy fájsgyengeség van, aztán már van is indok vágni, ő meg zsebreteszi azt, amit a drága anyuka a TB zsebéből (amit mi fizetünk) kiszedett.

Nekem semmi bajom az óhajcsászárosokkal DE fizessék ki! Ez nem ingyen van, ha ő komoly orvosi indok nélkül akar császárt, akkor menjen magánklinikára, ne az én zsebemből húzogassa ki a pénzt.

2011. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nagyon fáj,én is császáros voltam sajnos.

De volt itt olyan kérdés hogy valaki ilyen orvost keres aki elvállalja,mert a kedves anyuka fél a szüléstől.

Ha az orvos indok nélkül császároz,csupán az anya kérésére az nem büntetendő?

2011. ápr. 11. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem mert gyárt indokot. Nem valósat természetesen.
2011. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem büntetendő mert talál okot az ilyen orvos.

Én nem akartam császárt,természetes szülésre készültem de nem bánom hogy műtét lett.

2011. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Most akkor szultel, vagy csaszarod volt?

Tolunk megkerdeztek, mert 4-4.5 kg kozott az anyukanak kell eldontenie, hogy meg meri-e szulni. En nem mertem az orvosom tanacsara. Szeles volt a valla a babanak nagyon. Utolag kiderult, hogy jol dontottem.

2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A császár az nem szülés? Én majdnem egy napot vajúdtam mielőtt megműtöttek. Nem tágultam. A fiam 4560grammal született,tudták hogy nagyon nagy lesz,de egy szóval nem kérdezték akarok e császárt.
2011. ápr. 11. 22:00
 8/15 anonim ***** válasza:

A császár is szülés.


És vannak orvosok, akik fontosabbnak tartják a pénzt, mint a beteget.Nem tudódik ki, mert olyan indokot talál, amilyet akar. Ugyan ki kérdőjelezné meg?

És ha mégis megkérdőjelezik, akkor még mindig mondhatja, hogy akkor ott a baba és a mama érdekében ezt látta helyesnek. Ebbe pláne nem köt bele senki.

2011. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És akik még részt vesznek a császárnál azokkal mi van? Azok tudják hogy óhaj császár? Olyankor nekik is fizetni kell?
2011. ápr. 11. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ők csak elfogadják az orvos "indokait". Maximum sejtik, hogy mi van, de melyik nővér fog szembeszállni egy orvossal? Orvos meg főleg nem, nagy itt a "kéz kezet mos"...
2011. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!