Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden a női klinikán...

Szegeden a női klinikán mennyit szoktak adni a szülésznőnek, ha fogadott és mennyit, ha az éppen "ügyeletes" van bent?

Figyelt kérdés
Dr. Kormányos Zsolthoz járok a magánrendelésére. Ott 8.000 Ft egy alkalom. Szülés után mennyit szoktak neki adni? Esetleg kérdezzem meg nyíltan, hogy mennyit fog kérni? Ha a klinikán rendel és megyek CTG-re ott szoktak neki fizetni? Ha igen mennyit?
2011. ápr. 12. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ismerősöm is kormányosnál szült, 80ezer a tarifája, a magánrendelés 10szeresét szokták kérni. Ha ctg-re mész eszedbe nem jusson pénzt adni, azt nem is a doki csinálja, hanem az asszisztensnők, a dokinak csak alá kell írnia és egy pillantást rávetnie...


Mi ügyeletes szülésznőnél szültünk, 15ezret adtunk neki, de megkérdeztük a főnővért és azt mondta, hogy 10ezer a "tarifa",de mi 15ezret adtunk mert nagyon meg voltunk vele elégedve.

Ha fogadsz szülésznőt, az 30ezerbe kerülne, ezt is megkérdeztük. De ha jó a dokid és megbízol benne akkor felesleges szerintem szülésznőt is fogadni, a szülésznők mind nagyon jók és kedvesek, nagyon sok ismerősöm szült mostanában és nem volt panasz soha.


egy 8 hetes kislány anyukája

2011. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 13. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


en Vincze Emokenel szultem, akkor 7.000 Ft volt a maganrendeles. 3 ora alatt lezajlott a szulesem, ami komplikacio mentes volt. nem volt valasztott szulesz nom, mert maximalisan megbiztam Emokeben, nem is bantam meg. a doktornonek vegul 30.000-et, az eppen ugyeletes szulesznonek (Nagy Aranka) egy hatalmas ajandekcsomagot adtunk, mert nagyon-nagyon kedves es segitokesz volt!! a 6 hetes kontrolon adtam oda a penzt, Arnakanak pedig amikor haza engedtek bennunket. a CTG-ert valoban ne fizess, az a noverek dolga.


Agi

2011. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Új doki is kell majd később, mert az enyém hamarosan külföldre költözik.
2011. ápr. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!