Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Épp most megyeget el a nyákdug...

Épp most megyeget el a nyákdugóm. A derekam időről időre le akar szakadni, de csak 2-3 másodpercig tart. Görcs úgy szintén csak hébe-hóba és kibírható. Ez már a vajúdás eleje, v. semmi extra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiirva?
2009. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Holnapra
2009. márc. 3. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is igy kezdődőtt. szombat hajnalba kezdett elmenni a nyákdugó. vasárnap hajnalba begörcsölt a derekam, akkor mentem kórházba meg véreztem. beértünk és háromnegyed óra mulva meglett. neked is ilyen gyors szülést kivánom.
2009. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát, én már reggel óta szórakozok, h ez most akkor mi?!? vajúdok, v. jósolok?
2009. márc. 3. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jon a baba! Pontosan megjosoltak! Ha privat jarsz, hivd fel a dokidat, mondd el mi a helyzet.

Esetleg menjel be a korhazba is, nehogy baj legyen, max hazakuldenek.

Majd irjal, gondolok rad!!!!!

2009. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem voltak jósló fájásaim, de azok elméletileg egy idő után elmúlnak, de semmiképpen nem erősödnek.

Ha sűrűsödnek a fájások, vagy erősödnek, akkor már vajúdsz (szerintem)


Könnyű és gyors szülést kívánok!

Ügyes légy!


(10 perces fájásoknál érdemes indulni a kórházba, vagy ha elfolyik a magzatvíz. Ha közel laktok)

2009. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de honnan tudjam,h ez igazi fájás-e... nem olyan fájdalmas... mostanra 15 percenként jön de csak pár mp-ig tart és abszolút bírható....
2009. márc. 3. 16:08
 8/11 A kérdező kommentje:
kezd beállni rendszeresre, 10 percenként. csak még nem tart elég sokáig...
2009. márc. 3. 17:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha olyant erzel, amit meg eddig nem, akkor menjel a korhazba! Ott mar biztonsagban vagy.
2009. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bementél már a kórházba? (15.38-as vagyok)
2009. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!