Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egyedül maradtam terhesen,...

Ha egyedül maradtam terhesen, de a babámmal nincs hova mennem és csak gyest fogok kapni, akkor hova fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Anyaotthonba tudsz menni.
2011. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ott mennyi az esélye, hogy 23 évesen rendbe tudom hozni az életem és hogy a gyermekemnek is mindent meg tudok majd adni, amire szüksége van? :/
2011. ápr. 17. 19:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi, de van esély. Egy ismerősöm is anyaotthonba kényszerült a fiával. Aztán megismerte ott a jelenlegi férjét, azóta szép házuk van, és még egy gyerekekük.


Szüleid nem tudnak segíteni?

2011. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

[link]

Beszélj velük.

Szüleid,esetleg rokonok,nagyszülők nem tudnak segíteni?

2011. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vedonot is kerdezd meg. Anyaotthonba biztos hogy mehetsz. Nagyon sajnalom hogy ilyen helyzetbe kerultel... remelem minden rendbe jon neked/nektek
2011. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Tán előbb kellett volna gondolkodni?
2011. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél, téged is és a babát is. Keress barátokat, más kismamákat, szüleidet, akik tudnak segíteni, lelkileg szörnyű lehet ez most! Ha tudnék, én biztosan segítenék neked.És az apukával mi van, ő hová lett?
2011. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakszerű segítséget szeretnél kapni, keresd fel a legközelebbi családsegítő vagy gyermekjóléti szolgálatot, ott tudnak segíteni, ha nincs hol lakni, akkor esetleg anyásotthon, ha cuccok kellenek, akkor biztos abban is, ismerős is tőlük kapott babakocsit, gyerekágyat, de lehet ruhát is tudnak adni. Beszélj velük! Sok sikert!
2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ma 9:15 ha nem lenne egy beszólongatós aki azt élvezi hogyha beleköthet valakibe az már csoda lenne. Remélem hogy a jó indulatod nem fog egyszer vissza ütni rád és soha nem kell megtudnod milyen érzés ez. Pedig lehet megérdemelnéd. Kedves kérdező írtam privit. De még gondolkozom hogy miben segíthetnék neked.
2011. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én inkább attól félek, hogy tegyük fel eltöltök egy-másfél évet egy anyaotthonban, és utána mi lesz? 70-80 ezer forintos fizetésemből hogyan fizetek albérletet, rezsit, bérletet, ételt (magamnak és a picinek) és még sorolhatnám... Nem az első évtől félek, ha másnem anyaotthonban megoldanám. De utána?!


Az apa közölte, hogy ha megtartom a picit, akkor elhagy (10 hetes vagyok), pedig amikor rákérdeztem, hogy ha valaha terhes lennék, mi lenne, azt mondta hogy örülne és felnevelnénk... Jelenleg még együtt lakunk. Most lényegtelen, hogy ezek után mi lesz ebből a kapcsolatból, nem is ezen rágódom, elsőként szeretnék valamilyen megoldást találni. Abortuszt nagyon nem akarok, pedig félek, hogy az lesz a vége. Csütörtökre vagyok kiírva műtétre, de nagyon nem akarom!!! :(

2011. ápr. 18. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!