Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nagyon alul sokszor fájdalm...

Ha nagyon alul sokszor fájdalmasan "nyom" a baba feje az jelentheti a szülés közeledtét? Vagy semmit nem jelent ez? Már túlhordtam pár nappal.

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentheti, mert nekem is így volt és a babám is nagy lett. Főleg ha túlhordásról van szó. Remélem könnyű szülésed lesz. De a front is meghozhatja a bébit. Az első nálam így lett.
2011. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jelentheti. Én emiatt nem húztam ki a végéig, 37.hétre szültem. Nem volt nagy a babám (2830 gramm), de annyira befeküdt, hogy nyomott kegyetlenül és a dokim is erre azt mondta, hogy nem húzom ki a végéig. Igaza lett. :)
2011. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!