Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lenne a mehsullyedes? Most...

Ez lenne a mehsullyedes? Most menstrualok es szerettem volna tampont hasznalni, de egyszeruen szinte lehetetlen normalisan felhelyezni, ugy, mint regebben, mert nincs hova...

Figyelt kérdés

Ha van valakinek errol a jelensegrol infoja, vagy tapasztalata, az segitsen nekem, mert elegge ketsegbeestem.

Harom es fel honapja szultem egy eleg nagy, kozel negy kilos babat. Most menstrualok es szerettem volna tampont hasznalni, de egyszeruen szinte lehetetlen normalisan felhelyezni, ugy, mint regebben, mert nincs hova...

A bejarattol par centire ugy erzem, hogy mar ott van a mehszajam. Voltam szules utani kontrollon, ott nem latott a doki semmit, a hazaseletunk rendben van a ferjemmel, de teny, hogy ne tud tul melyre hatolni, mert az mar faj, de szules elott sem voltam eppen egy hosszu huvelyu no.

De azert ez a tamponos problema megijeszt, mert ilyen sohasem volt!

Termeszetesen minel tobbet olvasok utana, annal jobban parazok, dokihoz meg csak ket-harom het mulva tudok elmenni. Szulesnel a baba szepen megszuletett, viszont a placenta nem akart levalni, mar ingerem sem volt a nyomasra, rengeteget szenvedtem a placenta megszulesevel, erolkodtem tolasi inger nelkul ossze-vissza. Vegul darabokban jott ki, az utolso tenyernyi darab fent is maradt, amit nem vettek eszre es szules utan ket hettel tavozott szerencsere spontan.

Lehet ettol a nehez placenta megszulestol es az akkori erolkodestol ez a problema?


2009. márc. 11. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 hete szültem és hasonló tapasztalatom van.3500g volt a fiam.A nagyfiam pedig 2 éves, ő 3200g-mal született.Mindketten spontán hüvelyi úton.1 hete vettem észre, hogy valami van ott lenn.Nagyon megilyedtem és visszamentem a nőgyógyászomhoz.Ő azt mondta, hogy a szüléstől picit lesüllyedt a méhem és késöbb ( 40-50 éves koromra mondta) ebböl lesz egy sérv.Most 22 éves vagyok.Remélem tudtam valamelyest új információval szolgálni.Ha kérdésed van szívesen válaszolok.
2009. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia , mi lett veled, azota mar 2010 nov. tobb infot tudnal mondani errol, mi a teendo eztan.... jobbulast vagy mit lehet mndani ilyenkor,huvelytorna segit ugyhallottam,lehet en is igy jartam....?
2010. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vegul nem volt okom izgulni. A kovetkezo honapban mar nem volt ilyen problemam. Kozben szuletett meg egy gyermekunk, voltam vizsgalva eleget, tobb doki is megnezett es egyik sem mondta, hogy barmi gond lenne, en sem ereztem.

A masodik szules utani hat hetes kontrollon is mindent rendben talalt az orvos, utana sem volt gond a tamponhasznalattal.

2010. nov. 7. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!