Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki hasonló helyzetben volt...

Aki hasonló helyzetben volt minden héten fizetett az orvosának? Jövő héttől hetente kell bejárnom az István kórházba ctg-re és az orvos is vizsgálni fog, eddig havi 5-6000 ft-ot kért.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem elkérte hetente a vizsgálat díját (7.000 Ft-ot), de nekem a magánrendelőben csinálta a CTG-t. A kórházban elvileg nem kérhet - és nem fogadhat el - érte pénzt, még ha vizsgál, akkor sem.
2011. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem direkt azért hívott a kórházba vizsgálatra, hogy ne kelljen hetente fizetnem.
2011. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a kórházban csinálja a vizsgálatokat, akkor elvileg nem kérhet pénzt, de persze van, aki megteszi.

Én ezért járok magánrendelőbe. Igaz, hogy ki kell fizetni, de legalább nem váratnak, és tiszta sor, hogy mi mennyi. Azért nevetséges, hogy az ember fizeti a nem kevés TB-t, és mégis inkább magánba fizet, hogy megfelelő legyen az ellátás.

2011. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ezért járok magánrendelésre,de az orvos azt mondta,hogy jövőhéttől már csak a kórházban találkozunk.Nem kérdeztem rá,hogy így is fizessek-e minden alkalommal,de nem akarok kellemetlen meglepetést.Meg az sem mindegy,hogyha végigviszem a terhességet akkor az még 20000 forint amit inkább a gyerekeimre költenék.
2011. jún. 1. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is magánrendelésre jártam a 33. hétig. Akkor az orvosom befektetett a kórházba 5 napra és utána pedig hetente kellett bejárnom NST-re. Nem kért egyszer sem pénzt, pedig minden alkalommal vizsgált is.
2011. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is magánrendelésre jártam,NST-re természetesen a kórházba(én is az Istvánba szültem,2x),a fogadott szülésznőm csinálta a vizsgálatot,de nem kért érte egy fillért sem.Sőt,amikor a dokim is bent volt,Ő is odajött,megnézett,ám azért se kért semmit.
2011. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!