Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszési heget mikor...

Császármetszési heget mikor érheti víz tartósan? Gondolok itt a zuhanyozásra. Tegnap szedtek varratot,5 napos a sebem. Ezt elfelejtettem megkérdezni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Műtét után 1 héttel már érhette víz, nekem ezt mondta a doki, de mondjuk még akkor is óvatos voltam vele, és nagyon alaposan áttöröltem fürdés után.
2011. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták varratszedésig,de az nekem 10 nap múlva volt.
2011. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy varratszedés után már érheti a víz de ne azért ne áztassam! 6ik napon volt a varratszedésem!
2011. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Nem Magyarorszagon szultem.Mindig elcsodalkozok hogy minden mennyire mas.Szombat este csaszaroztak es hetfon elkuldtek tusolni ugy hogy nem ragasztotta le a sebet csak miutan vegeztem.Mondta is hogy nyugodtan erje viz csak alaposan toroljem meg utanna.Mondjuk belso varratom volt ami "lebomlik".

Sot mar hetfon haza engedtek minket.

2011. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!