Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem szedi be? Mit...

Miért nem szedi be? Mit tennél, ha a párod megkérdezné, hogy a Baby biztos, hogy az Övé -e? Mi legyen a kicsi vezetékneve? Elfolyhat úgy a magzatvizem úgy, hogy utána nem görcsölök?

Figyelt kérdés

Amióta kismama vagyok párommal nem szeretkezünk, de nem is kényeztetett. A doki felírt Neki egy 2 szemes gyógyszert 2000ft-ért és nem volt képes beszedni, hogy jó lehessen minden. Terhességem elején kétszer együtt voltunk és mindkétszer fertőzést kaptam. Azóta nem is közeledik hozzánk.

A mostani terhességemnél csinált olyan dolgokat, amiket sehogyan nem tudok megemészteni. Állandó veszekedések, kiabálások, Ő többet nem nyel, ha beszélni akarok csendbe legyek, már nem szeret beszólások után, jöttek a nagy pofonok, hogy a Baby biztos, hogy az Övé -e? Pénteken meg azt mondta rá, hogy hülye gyerek. Pedig még meg sem született. Nagyon fáj, hogy ennyire szívtelen.

nem tudom, hogy mi legyen a kicsi vezetéknevével, mert így nem akarok Vele maradni! Ő bocsánatot kérni soha nem tud, de ezeket már nem lehet bocsánatkérés nélkül megemészteni!!! A gyermektartáshoz a gyermekemnek joga van, de nem tudok benne megbízni úgy, hogy láthatásokra átadjam. Mit tegyek? Akkor ne tegyem a Babyt az ő vezetéknevére???

Elfolyhat úgy a magzatvizem, hogy ideges vagyok, sírok, hányok és olyan, mintha bepisilnék, de utána csak kicsit fáj a derekam és nem görcsölök?


2011. jún. 13. 12:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
12%
baby.. -.-
2011. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Hány éves vagy? Apasági nyilatkozatot tettetek-e már?
2011. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, kicsit lassabban!A terhesség vége felé jársz már? A férjed, vagy élettársad? Ha a férjed, mindenképpen az ő nevét kapja a pici.Ha nem férjed, akkor apasági nyilatkozat kell, hogy a nevére kerüljön.Tett olyat hivatalosan? Abban igazad van, hogy nem szabad tovább együtt maradni vele. Aki képes egy terhes nőt megütni az az én szememben nem ember.
2011. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sumergo ***** válasza:
61%

Azonnal,minél messzebb ettől az állattól, mert ez nem ember, de még állatnak is rossz! Ezen nincs mit gondolkozni!

Ha megütne a párom, soha nem bocsájtanám meg neki, teljesen mindegy lenne a bocsánatkérés is!

2011. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ütötte meg, én úgy olvasom, hogy a nagypofon képletesen lett írva, az volt nagypofon, hogy megkérdezte, övé-e a gyerek.


Kérdező, egyszerűbb az életed, ha a nevére kerül a gyerek, mert gyerektartást csak úgy kapsz, ha elismeri az apaságot, így egy hosszas körtől megmenekülsz.


Valószínű nem érdemes vele maradnod, mert a kapcsolatotok a leírtak alapján sz@r, nem érdemes arra várnod, hátha változik. Az ember alapvetően nem tud változni, vagyis ha korábban nem volt hülye, akkor két lehetőség van, vagy ez az igazi arca, és akkor menj minél messzebbre, vagy megkergült a felelősségtől, akkor meg próbálj neki segíteni.


Kitartást, és sok erőt!

2011. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Elvileg még 3 hetem van.

32 éves vagyok.

Apasági nyilatkozatot tett.

Élettársam.

Nem ütött meg csak fenyegetőzik, ha elkezdek hozzá beszélni, hogy így, meg úgy üt meg, de ez is mostanában kezdődött. Ha nem leszek terhes, lehet meg is üt és nem csak mondja? A nagy pofonokat lelkileg gondoltam elnézést, ha ezzel Valakit megtévesztettem!!!

Szerinted is állat? Akkor nemcsak én érzem így?

Egyszerűbb, ha a nevére kerül a gyermek?

De féltem a gyermekeimet, mert annyira nem tudok benne megbízni, hogy Őket láthatásra átadjam.

Én úgy vettem észre, ha nagyon akarja megtudja magát játszani, hogy Ő normális ember, de ezt már sajnos velem szemben nem is akarja.

Sajnos nagyon nehéz tudomásul vennem, de ez az igazi arca.

A felelőségtől nem, mert már van egy közös 4 éves lányunk és Neki is van egy 18 éves lánya.

2011. jún. 13. 13:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Tőlünk az apasági nyilatkozatnál megkérdezték, hogy mi lesz a neve, szóval ez már akkor el van döntve, nem? Azt nem tudom, hogy még a születése előtt lehet-e változtatni rajta. Ha nincsenek anyagi problémáid, és van aki segítsen, akkor hagyd a fenébe a gyerektartást és inkább neveld az ő kizárásával!
2011. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tőlünk is megkérdezték, de azt is elmondták, ha a szüléshez nem viszem ezt a papírt, akkor az én nevemre teszik.

De vannak anyagi problémáim és sajnos nincs Aki segítsen, régóta egyedül vagyok, magányosan a párom mellett és hiába állok anyagilag rosszul, párom úgysem segít!

2011. jún. 13. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hallanék már valakitől egy elfogadható magyarázatot arra, hogy látszólag épeszű nők, mi a halál f@..áért akarnak gyereket szülni olyan embertől/embernek, akire egyébként egy csótányt sem bízna rá senki jó lélekkel???

Ez a vaddisznó, már korábban, a párja terhessége nélkül is vaddisznó lehetett. Képzelem mit fog művelni, ha ott üvölt majd egy újszülött a fülébe, amikor tévézni, vagy aludni akar...:S

Azt hiszem, a kérdező örülhet, ha "csak" ő kap majd néhány nevelő célzatú pofont.

2011. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Család segítő központokon keresztül el tudsz menni anya otthonba! Javaslom,azonnal lépj le!


Szerintem elfolyhat úgy a magzatvized,ahogy írtad. Ha nem vagy biztos abban,hogy elfolyt e vagy sem,akkor menj dokihoz,nézzen meg minél hamarabb!!


Mielőbbi könnyű szülést,egészséges kisbabát,és gyökér nélküli (az "apukára" gondolok) boldog életet kívánok NEKED ÉS A BABÁDNAK!!

2011. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!