Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jupijééé! Ma reggelre kiszéles...

Jupijééé! Ma reggelre kiszélesedett az orrom, megvastagodott az ajkam, és lejjebb ment a pocim! Vajon mennyi időm van még szülésig? :-)

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

első kisfiunknál nekem is így kezdődött. reggel 6 kor így néztem ki, kivéve az orrszélesedést....

bementem a kórházba, amúgy is menni kellett volna aznap 7.30-ra.akkor megnézett a dokim, utána voltam NST-n is utána, ott valami nem volt jó, megint megnézett a dokim és közölte hogy zöld a magzatvíz, belekakilt a baba és irány a szülőszoba. 10-kor kerültem fel a szülőszobába és du.15-kor meglett.


lehet te is babázol még ma vagy holnap.

majd írj hol tartasz :)


2 kisfiú anyuja

2011. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi idős terhes vagy. Nekem mindez a 37. héten történt, a dokim úgy fogadott, hogy júúj, de vizes a nózija a kismamának...a pocakom már előbb lejjebb ment, aztán a 41. héten már meg is szültem. :)
2011. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

37 hetes vagyok! Jujujj, nem szeretném ám a 41. hétig vinni!!

Annál is inkább, mert elég nagynak saccolják a kis picikémet. És a hasam is óriási :)

2011. jún. 15. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy már nem akarsz sokáig várni! Én sem akartam, de hát így alakult.


Mivel már benne vagy az időben, így már bármikor jöhet a babád! De megjósolni nem tudom, viszont kíváncsi vagyok, úgyhogy írd majd meg, ha megérkezik!

Könnyű szülést!

2011. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből még bármi lehet :)

De azért nem lenne rossz, ha még bent maradna a babád, és nem 37 hetesen születne meg. Oké, nem lenne koraszülött, és egészséges lenne, de a 39-41.héten született babák ügyesebben szopiznak, nagyobbak, stb.

2011. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Január7én vizsga alatt a tanárom úgy engedett haza, hogy én biza hétvégén anyuka leszek, eltorzult arc, 5perces deréktépő fájások...

41.héten szültem:D(11nappal később)

2011. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nahát, akkor majd kiderül! Majd írok!!!

És jogos, hogy még hadd maradjon picikét bent, nem is siettetem, de bevallom már nagyon izgatott vagyok és nagyon-nagyon várom!!

A 38. hétre pályázok, vagy a 38-39-re :)) Remélem van remény:))


/Végülis csak túlvinni nem szeretném/

2011. jún. 15. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem fél évig azt mondták, csoda, ha bent marad végig, 39. héten úgy néztem ki és olyan fájdalmaim voltak, mint aki minden percben szülni fog, aztán 2 héttel később indítva jött:)) úgyhogy az se a világ vége, csak már nagyon-nagyon fogod utálni a terhességet (én nagyon utáltam akkor már). kitartás, még egy baba sem maradt odabent:))
2011. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is megírták a papíromat, a 29. héten, hgoy fenyegető koraszülés, mindneképpen fekvés, aztán a 31. héten még mindig fekvés...most vagyunk 38+4, pocakot már a földön húzom, méhnyak meg van rövidülve, 3. fokban érett a lepény a 36+1-től, a baba akkor volt már 3200 gramm, a dokim 10 napot adott egyben, a szülésznőm két hetet...már leteltek a hétvégén az ultimátumok, de még egyben vagyunk, nem használt sem telihold, sem front semmi...szóval bocsi, de szerintem még simán lehet, hogy neked is jó sokáig bent marad..
2011. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hétvégén front...:) Gondolok rád! Majd írj, ha "megkönnyebbültél"!
2011. jún. 16. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!